Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183

Silinmiş Üye

Sichibukailer arasında Kizaru ve ya Akainu 1 kere vurduğunda Mihawk, Dof ve Wevill ayağa kalkabilecek/kalksada bir daha eli ayağı tutacak adam yok. Hala sichibukailer alır deniyor. Sen yinede Amiralleri küçümseme Bahattin...

Bu amiraller madem bu kadar guclu,Fuji vurdugunda,Zoro geberseydi ozaman.

Luffy bile kacmiyor daha bir amiralden,hala amiral.

Mihawk Dof Wevil gibi hayvanat adamlarin amirallere birsey yapamayacagini mi dusunuyorsunuz ?

Ve arti olarak Law,Kuma,Hancock gibi azimsanmayacak karakterlerde var.

Mihawk Dof Wevil gibi hayvanat adamlarin amirallere birsey yapamayacagini mi dusunuyorsunuz ?

Fuji Dresrosa'da bi kere ciddileşti onda da insanlar kurtardı. Şu forumda benden daha büyük bi Hancock fanı bulamazsın kime sorarsan sor, ben bile savunamıyorum Hancock'u düşün. Saka ve Kizaru bunlara 2. Defa vurmaz kaldı ki bu hayvanatlar WB karşısında ayakta kalıyor. Shicler kim?

O çemçuk ağazlının dünyevi zevkleri olduğuna dahil ciddi şüphelerim var :D
Ayrıca Amirallerin ciddi bir uyum avantajı var disiplinli herifler ve birbirlerini az çok biliyorlar.
Sakazuki hic etkilenmez,Fujitoradan da bir umudum yok,Kizaru belki etkilenir gibi geldi.

Dedigin dogru,koskoca marine amirali,Hancocktan etkilenmez,disiplinli adamlar.

Law, Hancock ve Kuma' yı Doffy bile tek başına alır. Bunlar amirale karşı birşey yapamaz.

Fuji Dresrosa'da bi kere ciddileşti onda da insanlar kurtardı. Şu forumda benden daha büyük bi Hancock fanı bulamazsın kime sorarsan sor, ben bile savunamıyorum Hancock'u düşün. Saka ve Kizaru bunlara 2. Defa vurmaz kaldı ki bu hayvanatlar WB karşısında ayakta kalıyor. Shicler kim

Mihawk,Wevil Dof uclusunun her turlu amirallerle kapisabilmeleri gerekir,Law Kuma Hancockta arkadan destek verir.

Sakazuki hic etkilenmez,Fujitoradan da bir umudum yok,Kizaru belki etkilenir gibi geldi.

Dedigin dogru,koskoca marine amirali,Hancocktan etkilenmez,disiplinli adamlar.
Zaten şurda Akainuyu karşısına alacak adam yok. Ne olursa olsun serideki en ölümcül meyveye sahip herif. Hakini aşarsa meftasın. Uyumlarıda iyi. Hızını ciddi şekilde kesebilecek Fuji var. Serideki en hızlı herif Kizaru var bide tankın var Akainu diye daha ne olsun :D Fuji birini tutarsa Akainu canını okur onun zaten :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık