Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Tamam amiraller. hayvan gibi guclu kabul,lordlar seyretcek mi bunlar olurken,Doffy kafes aacar,kukla yapar nebileyim,Mihawk hayvani slashlar yollar,Wevili bir amiral ovuyor mesela,keklik gibi tek yermi la ?

Law bile epey sure dayanir,kacar milletin yerini degistirir.Kuma,Law kombosuyla amirallerden biri seyahete bile cikabilir,Kumada cok hizli.
Bütün bunları yüksek yerçekimi altında düşün birde. Hareketleri ciddi sekteye uğrayacak. Dof zaten kukla yapamaz hiçbir amirali.

Marineford savaşında shibukailer ön safhadaydı. Onlar dahil olunca ne değişti Amiraller dahil olunca ne değişti. Bunu görün. O amirallerin ağırlığı dolayısıyla bu adamlar Shichubukailik yapıyorlar.

Fuji supoortluk yapsa yeter la. Şu karşı tarafa yerçekimini basıp bir yavaşlatsa Kizaru ve Akainu keklik gibi avlar bunları. Varya öffff düşününce bildiğin katliam yaparlar.
Çok tek taraflı bakıyorsun, herşey okadar kolaymı ? Bak sadece Kumayı düşün sırf bu adam bile derya deniz. Harika hızını geçtim serideki tüm saldırıları bloklayabilir ve geri yollayabilir bu adam. Akainunun yumruğuymuş Kizarunun lazeriymiş bunlar hiçe dönüşecek adamın patileri karşısında. Düşünsene Kizarunun lazerini Fujiye veya Sakaya yollayabilir dezavantajı bir anda avantaja dönüştürebilir, bak bu sadece Kuma ha. Dofu ne çabuk unuttunuz aga soruyorum adam neler neler yaptı. Misal o iyleştirme şeysini sadece kendinemi yapacak ? Acil ilkyardim müdahalesiyle iç organları bile direk iyleştiriyor bu adam. Lawın ope opesine girmedim bile. Liffyle birlikte dofa yaptıkları şeyi Mihawkla herhangi bir amirale yuttursalar direk bir amiral cennete aga, oraya bursya ışınlıcak lan harika kombolara gel sen. Daha wewile girmedim bile bak sen bak bak. Hancocu cartu curtu var ohoo. Amiraller nerden baksan elde kalır.

Yalnız Lordlar savaşla yükümlü değildi ,o yüzden sorumlu davranmadilar. Amiraller ev sahibiydi savaşmak zorundaydılar.

Zaten yazar Lordlari gösterirken bölüm 550'de bu açıklamayı yapıyor.
http://www1.mangafever.me/Read/One_Piece_550_7#gohere
Ona lafım yok zaten Kuma hariç öylesine takılıyorlardı bende farkındayım. Ama hala çok ağır kalibre farkı var. Özellikle Shichibukailerde çok zayıf halka var.

@Cavitq11
O işler geride kaldı. Tayfa o kadar kolay lokma değil artık. Tek yeme olmaz.

Iste bak bu lordlarin hepsi belli bir seviyenin ustunde adamlar,Luffy Zoro bile kendini bir amiralden koruyabilecek guctelerse,bu kadar yillik korsanlar daha fazlasini yapar.

@Buggy The Clown
Koramiral ne ya? Adamlar diğer karakterlerin gücünü göstermek için varlar. Tek yemek için yerleştirilmişler mangaya. :/

Çok tek taraflı bakıyorsun, herşey okadar kolaymı ? Bak sadece Kumayı düşün sırf bu adam bile derya deniz. Harika hızını geçtim serideki tüm saldırıları bloklayabilir ve geri yollayabilir bu adam. Akainunun yumruğuymuş Kizarunun lazeriymiş bunlar hiçe dönüşecek adamın patileri karşısında. Düşünsene Kizarunun lazerini Fujiye veya Sakaya yollayabilir dezavantajı bir anda avantaja dönüştürebilir, bak bu sadece Kuma ha. Dofu ne çabuk unuttunuz aga soruyorum adam neler neler yaptı. Misal o iyleştirme şeysini sadece kendinemi yapacak ? Acil ilkyardim müdahalesiyle iç organları bile direk iyleştiriyor bu adam. Lawın ope opesine girmedim bile. Liffyle birlikte dofa yaptıkları şeyi Mihawkla herhangi bir amirale yuttursalar direk bir amiral cennete aga, oraya bursya ışınlıcak lan harika kombolara gel sen. Daha wewile girmedim bile bak sen bak bak. Hancocu cartu curtu var ohoo. Amiraller nerden baksan elde kalır.
Dof başkasını iyileştiremez. İpliği herifin içine sokması lazım. Nereden baksan sakat iş. Kumanın Kizarunun hızına yetişebileceğini hiç sanmıyorum zaten. Akainuya gelince o sıcaklık avcunun içine kadar geldikten sonra çeveye yaydığı ısı bile eline ciddi zarar verir. Muhtemelen metalleri kısmen erirdi. Sıcaklığıda sektirir diyorsan başka :/

Amiraller o koramirallerden çıkıyor ama Kuzan, Kizaru, Akainu bunlar Koramirallikten çıktı.
Bu adamlar kor iken bile farklıydılar. Aokiji kendi rütbesinde olan bir devi saniyeler içerisinde yenip bıraktı. Kaldı ki bu bir ölçüt değil. Amiraller hayvan gibi güçlenmeye devam ederken bu adamlar yerlerinde saymışlar. Barto'nun bile en ufak bir yara almadan, zorlanmadan yendiği bir rütbeden bahsediyoruz. Beş para etmezler ve büyük bir hayal kırıklığı yaratıyorlar.
@Cavitq11
O ikisi koruyabilecek seviyede değiller tam olarak. Ben tüm tayfayı kattım işin içine. Luffy daha Cracker'ı alamıyorken Akainu onun gibi kaç tanesini karşısına alıyordu. Fark ortada.

Neyse beyler kesin bir yargım yok zaten. Ben amiraller alır diyorum ama kesin bir şekilde demiyorum bunu. Sizin dediğiniz gibi de olabilir.

Haci dedigin gibi amirallerin muhtesem kombolari var itirazim yok.Sadece,cok rhat 7 lorduda temizlerler demelerine. itiraz ediyorum.
Savaşa bağlı orda kurtarırsa Law kurtarır takımını. Çünkü hızları da sekteye uğramışken Kizaru gibi herif için çok net açık hedef olcaklar. Özellikle daha düşük seviyeli olanlar Kizaruuya saniyeler içinde düşebilir öyle bir pozisyonda. Sayı avantajını kaybederlerse zaten yenilgi çok dramatik olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık