Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Law'ı Dressrosa gücünde alırsam amirallere karşı şansları olmaz gibi geliyor.
Şimdiki hallerde ise savaş lordları derim.

Luffy yılan kardeşlere kral haki salınımı yaptığında Mari üzerinde kontrolü olmadığını dolayısıyla korkmak için gerekçe olmadığını söylemişti. Bugünden bakınca kral hakiyi kontrollü salmanın da iradesi yüksek kişiler üzerinde etkisi olmadığını görüyoruz. Bu durumda akla gelen tek seçenek bunun saldırılara eklenme ihtimali oluyor. E. Oda düşünmüş müdür bunu emin değilim elbette ama Hancock saldırılara ekleyebiliyorsa ciddi etkisi olur gibi duruyor.

Luffy yılan kardeşlere kral haki salınımı yaptığında Mari üzerinde kontrolü olmadığını dolayısıyla korkmak için gerekçe olmadığını söylemişti. Bugünden bakınca kral hakiyi kontrollü salmanın da iradesi yüksek kişiler üzerinde etkisi olmadığını görüyoruz. Bu durumda akla gelen tek seçenek bunun saldırılara eklenme ihtimali oluyor. E. Oda düşünmüş müdür bunu emin değilim elbette ama Hancock saldırılara ekleyebiliyorsa ciddi etkisi olur gibi duruyor.
Ekleyebildiğini düşünüyorum. Hancock, sanılandan çok çok güçlü çıkacak. İlk yolculuğunda savaş lordu daveti alan tek korsandır herhâlde.

Amirallerin seviyesini Doffy'i ve Crocodile'ı amiral seviyesi gördüğün için mi küçük görüyorsun?
Tersine Doffy gibi adaya çöktükleri tüm adayla vs atabilecekleri için güçlü görüyorum. :) Yonko karşısında abartanlaraydı tepkimiz ama 3 milyar ederler gibi şu anda.Buna rağmen koca ana yenmek için 2 tanesi gerekirdi 1 tanesi yüzünü aldı öldürdü falan inancı benim dinde yok. :D

Shichibukailer için fark yaratırsa bir Hancock yaratır malum daha önce vs'si çizilmedi, gücü ne bilmiyoruz. Dof ayarında çıkarsa hayatta alamazlar, Akainu reyis var orada çünkü Korsan Kral seviyesinde olan :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık