Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Abi çok zor ya cidden hani mihawk ve dofft iyi adamlar da digerleri falan bilemedim.

Yine de bastım Amirallere Mf'daki Akainuyu görünce

Ya Mihawk,Rayleigh gibi Kizaruyu alir yakin dovuse,kapisir dururlar.

Dofta alir iki klona yanina,Fujiye gider.

Geri kalanlarda Sakazukiyi yikarsa tamamdir iste

Kral

Schibukailer alır mihawk sakazuki(ben aşırı mihawk fanı değilim ama sakazuki abartılıyor daha güçlüleri çıkacaktır bence) mihawk kuma ile kizaruyu kalanı ise isshoyu alır diyorum.Bu arada @Cavitq11 neden greenbul yok önceden yazdıysan kusura bakma okumadım.

Schibukailer alır mihawk sakazuki(ben aşırı mihawk fanı değilim ama sakazuki abartılıyor daha güçlüleri çıkacaktır bence) mihawk kuma ile kizaruyu kalanı ise isshoyu alır diyorum.Bu arada @Cavitq11 neden greenbul yok önceden yazdıysan kusura bakma okumadım.
Haci hakkinda hic birsey bilmiyoruz,tek bildigimiz sey ismi ondan koymadim.

Sen hancocku bile 1v1 de kesin yener diyemem,dedinya orda bitti tartism zaten
Yalnız Manga 699 bölümde Aokiji diyor ki: Kuja Prensesi kadar varlığı olmasa da.. cesareti bi korsanda olması gerektiği kadar var... Dof için sarfediyor bu sözleri. Senin o küçümsediğin Hancock Luffy karşısında öyle, yoksa Sengoku'nun da gücünü nasıl övdüğünü açıp okuyabilirsin.

Yalnız Manga 699 bölümde Aokiji diyor ki: Kuja Prensesi kadar varlığı olmasa da.. cesareti bi korsanda olması gerektiği kadar var... Dof için sarfediyor bu sözleri. Senin o küçümsediğin Hancock Luffy karşısında öyle, yoksa Sengoku'nun da gücünü nasıl övdüğünü açıp okuyabilirsin.
Yani Dof Hancock kadar varlıklı(Zengin) değil demeye getirmiş. Buradan nasıl bir sonuç çıkabilir ki:/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık