Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Lawı zaten kilitlemedi mi bu herif? Sabo logia ordan yırtıyor. Zoro zaten dünyanın merkezine yolculuk yapıyordu :D

Valla Law savunma yapmazsa o Buggy, Hancock kendisi falan çok pis avlanır.
Law'ın yakalanmasının sebebi yıpranmış olmasıydı. Doffy'yle birlikte onu baya hırpalamışlardı. Kalkacak gücü olmadığını düşünüyorum. Zoro teknikle ilk kez karşılaştığından o kadar gömüldü ama kısa sürede kurtardı kendisini. :D Sabo olayı muammada ama sonuçta kurtuldu. Fujitora diğer arkadaşların bahsettiği kadar güçlüyse Doffy ile birlikte Law'ı daha erken yakalayabilirdi.

Buggy'nin savaşa doğrudan katılacağından şüpheliyim. Köşede savunma yapıp açık arar :hhh:

insanların gücüne hakisine bakmadan yerini değiştiren bir yetenek op değilde fujinin alana yer çekimi atması mı op ?

Lawın bu savaşta yapacağı tek şey geride durup direk saldırı alanı kurtarmak olmalı.Yoksa teke gidecek gibi zaten.
Şimdi kitap yazardımda uykum geldi yav daha sonra belki.Zaten anlaşamayız aga sana göre shiciler çok aciz amiraller karşısında. Toplam dövüşte 10 dk dayanırlarmı bari shiciler :S

Şimdi kitap yazardımda uykum geldi yav daha sonra belki.Zaten anlaşamayız aga sana göre shiciler çok aciz amiraller karşısında. Toplam dövüşte 10 dk dayanırlarmı bari shiciler :S
1 e 1 de acizler elbet.Amiraller birbirlerini tanıyor ve bilmem kaç senedir beraberler.Şiçiler ise bıraksan birbirlerini yiyecekler sanki.Şiçilerin şiçi olma sebepleride amiraller tepemize binmesin diye.Mihawkın durumu belirsiz tabii bu konuda.
Op evreninde amirali kesin alır diyebileceğin tek kişi Kaido.Ki bu adam diğer yonkouları da alıyor zaten.Hatta birisini kesin yener diyeceğin tek adam Kaido.Sebebi ise kesinliği olması.Bir e birde kafadan kaido alır.
Ben kalkıp da Mihawk en iyi kılıç ustası ama Fujiyi yener diyemiyorum.Bunun sebebi unvandan ziyade güç dengesinin olmaması ve kılıç ustalığı ile kastedilenin kılıç kullanan herkes mi yoksa Zoro.Vista Mihawk(?) gibi sadece kılıcın yolundan gidenleri mi kastettiği.
Yazdıklarımda da dalga geçilecek bir yorum göremedim ama neyse.

Kızıl Köpek alayını harcar en sona da Buggy kalır. Zorlu bir dövüş sonunda ona da pes ettiriler ya da reis kaçacak bir yol bulur.

Doflamingonun meyvesini küçümsemeyin. Gördüğüm en iyi meyvelerden birine sahipti. Kuma'yı çizer atar.
Kuma'nın meyvesi daha iyi bence. Şu an bilmediğimiz ama ileride açıklanması muhtemel bir sebepten dolay Kuma'yı tam anlamıyla göremedik ancak bu adam Rayleigh ile Kizaru arasına girip tüm tayfayı kendi opsiyonu doğrultusunda dağıtıp Kizaru'ya rest çekiyor. Öyle Mingo gibi Aokiji'nin gözlerinde kararlılık var aman ben buna şimdi bulaşmıyım, kendisine bir şey yapmayacağını bildiği bir amirale bir tekme atayım geri çekileyim modunda değil herif :) Kuma çok tehlikeli adam. Çok da hızlı. Mingo'yu gömer bu ayı :D

Doflamingonun meyvesini küçümsemeyin. Gördüğüm en iyi meyvelerden birine sahipti. Kuma'yı çizer atar.
Meyvesi iyi de Dofta iş yok. Sağlam Kumaya ciddi, ölümcül zarar verebileceğini sanmıyorum. Saldırı çeşitliliği olsa da saldırı gücü çok yüksek değil Dofun.
Hancocku da küçümsemeyin. Dof bırak üçünü teke tekte bile kesin galip gelir diyemem aklı başında Kumaya veya Hancocka karşı. Tabi bu beklenti meselesi aksini söylesen bi şey demem ama sen Law, Hancock ve Kumayı aynı anda alır demişsin. Fazlasıyla abartı oldu bu.

Meyvesi iyi de Dofta iş yok. Sağlam Kumaya ciddi, ölümcül zarar verebileceğini sanmıyorum. Saldırı çeşitliliği olsa da saldırı gücü çok yüksek değil Dofun.
Hancocku da küçümsemeyin. Dof bırak üçünü teke tekte bile kesin galip gelir diyemem aklı başında Kumaya veya Hancocka karşı. Tabi bu beklenti meselesi aksini söylesen bi şey demem ama sen Law, Hancock ve Kumayı aynı anda alır demişsin. Fazlasıyla abartı oldu bu.
Ya birak yazma daha Hancock kim Dofa karsi ?

Kuma neyse zorlar belki,guclu bekliyorumda ama ynemez.

Lawa zaten binbir cesit fantazi uyguladi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık