Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiral Karizması Çizilecek mi?

Amiraller Patlar mı?

• Amiral demek karizma demektir

Kullanılan: 99 40.2%
  • Oda'dan her şey beklenir

Kullanılan: 147 59.8%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır tabi ki.Fuji diyenler alt yapıyı anlamamış cevap vermeye gerenk yok.Amirallere bişi olmaz maymun olan yonkoular düşünsün.

Şu sayfadan bahsediyorum.Adam bunun için luffy nin dofu dövmesine izin verdi.Bizzat yapsa denizciler hükümeti yönetenler ile karşı karşıya gelecekti.Ayrıyetten naif olmayı güçsüz olmakla karıştırmayın adam hala istediği gibi geziyor karışan yok.

Son düzenleme:
Patlatamaz bence ya. Kim ne derse desin bence amiralleri daha karanlık ve kasvetli kişiler olarak çizdi yonkolara göre. Yonkoları patlatan çok üst düzey güçlü ve dokunulmazmış gibi yansıtılıp o kadar da olmadığı ortaya çıkmasından kaynaklanıyor ama amirallere karizmasını veren kişilikleri. Yani patlatmak için bayağı absürt şeyler çizmesi lazım ki bu kasvetli havalarını yok etsin. Mesela Akainu'nun limona tiki vardır belki gözünün içine baka baka limon yiyerek döverler, ha o zaman patlar. :/

Silinmiş Üye

Hayir, patlamaz. Ama kesin adalet anlayislarindan odun verip kendilerine uymayan bir seyler yaparlar mi bilmem. Guc ve yeteneklerinden cok benim icin mottolari onemli. Mesela Sakazuki'nin mottosu kusursuz adalet. Bundan odun verdigi an benim icin patlamis olur. Umarim oyle olmaz. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık