Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Amiral Gücüne En Yakın Kişi

Amiral Seviyesine En Yakın Karakter

• Kullanılan toplam oy
    264
Magellan çok ilerde.
Shanks-Mihawk-Akainu>Amiraller-Luffy>Sabo şuraya kadar katılıyorum. Magellan dışı önemli bir değişiklik yapmam sanırım.

Dragon'u bir üst lige yaz. Mihawk'ı da Shanks'ın yanına sıkıştır. Oden'den güçlü çıkacak bu adam.
Adam croco,Jimbei,Luffy,ivayi aynı anda pesledi venom demonla. Muazzamdi o sahne. Birde üstüne karasakal ve tayfasina tek attı. Bilmiyorum bence venom demonun sınırını görmedik

Magellan çok ilerde.
Shanks-Mihawk-Akainu>Amiraller-Luffy>Sabo şuraya kadar katılıyorum. Magellan dışı önemli bir değişiklik yapmam sanırım.

Dragon'u bir üst lige yaz. Mihawk'ı da Shanks'ın yanına sıkıştır. Oden'den güçlü çıkacak bu adam.
Dragon bende zaten en üst ligde de şimdi Garp, Newgatei yazmamışken ayrı yere yazmadım.. Yoksa Monkey Ailesi KK liginden aşağısına talip değil :D Garp, Dragon, Luffy...

Adam croco,Jimbei,Luffy,ivayi aynı anda pesledi venom demonla. Muazzamdi o sahne. Birde üstüne karasakal ve tayfasina tek attı. Bilmiyorum bence venom demonun sınırını görmedik
Teach'in dikkatsizliği ve rakibi küçümsemesinden kaynaklıydı o biraz. Magellan tanklanacak bir karakter değildi. Akainu'yu andırıyor bu yönden. Gücünün tehlikesini görmüş olduk ama Kata'yı ya da bir yc1'i yenebileceğini sanmıyorum. Elimde bir pet şişe olsa Croco'yu bende kovalarım :(
Dragon bende zaten en üst ligde de şimdi Garp, Newgatei yazmamışken ayrı yere yazmadım.. Yoksa Monkey Ailesi KK liginden aşağısına talip değil :D Garp, Dragon, Luffy...
Katılıyorum. Babası KK ve serinin 3 efsane isminden biri, oğlu KK ligini bile aşacak ana karakter. Kendisi de hikayede ki en önemli rollerden birini oynayacakken, en en kötü yonkou çıkması gerek. Ki o bile az bence. KK etmeli bu adam. Ödül=güç olmasa da güç konusunda önemli bir bilgi de verir. Roger ve Wb tanıtılırken en yüksek ödüllü "korsanlar" diye tanıtıldı. Muhtemelen 6 milyar barajını Dragon geçti. KK seviyesi kesin gibi. Yeri gelmişken değinmek istedim :D

Adam logia olmadığı için paso sargılı geziyor. Yoksa tahribat gücü onunda çok fazla. Big momu falan denize yuvarlar
Big Mom biraz trol karakter, onu denize yollamak cidden zor değil. Fuji de meyve sağlam ama kendisinde iş yok. Vasıfsız bir kere, amiral ağırlığı yok. Kizaru da ciddi değil ama bir ağırlığı var. Yumuşak karakter meselesi de değil, bunun yüzünden Rosa da katliam yaşandı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık