Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Alevlerle İşaretlenmiş Adam Kimdir?

Alevlerle İşaretlenmiş Adam Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    143
Oyun biterken düşman mı yaratılır ya? Kötü yazarlığın alemi yok Gaban olmalı
Yeni karakter yaratırsa bi de bunun için çöplüğüne çöplük katar

kid wb-bb dışında tüm yonkoları ziyaret etti. bilgiyi wanodan alsa wanodaki poneyi de doğru düzgün soruştururdu. law vermese haberi yoktu. yarası olanı shankslere ilk bulaştığı zamanlar öğrenmiştir ya da daha eski zaman diliminde denk gelmiştir. ilk öğrendiği pone büyük ihtimal

Bahsettiğin kişilerle Gaban arasında dağlar kadar fark var yalnız
Güç olarak evet, ama serideki önem olarak pek bir fark olduğunu sanmıyorum.
Daha ne kadar işlensin önemsiz iki karakteri bile defalarca gördük.
İkisinin de gücü işlenmedi. Ayrıca bu iki karakter de ilk tanıtıldığında okuyucuda ciddi hype yaratmıştı, özellikle de Jack. Önemsiz olduğunu düşünme sebebin işlenmemiş olmaları.

Wb tayfasıyla saçma sapan bir oynaşma çizeyim derken Gaban'ın ederini hiç etmişti Oda. Seriye bu şekilde dahil ederek KK sol kolunun hakkını verir umarım. Yeni karakter diye zorlamasına gerek yok gidip gtten uydurma, şebek tayfasından bir isim sallar zaten onu yapmaya kalkarsa

Gaban olsun isterim. Buggy'nin geriye dönüş sahnelerinde epey genç duruyordu. Şu an amiraller gibi 55-60 bandında, zirve gücünde birisi olabilir. Gücü neye tekabül ediyor merak ediyorum.

Ben serinin daha başlarında East Blue Baratie Arc'dan tanıdığımız Gin çıkacağını düşünüyorum. Malumunuz Oda hâlâ bu karakteri canon olarak belirttiği üzere tayfayla Grand Line'da tekrar karşılaştırmadı :D.

Elimizde olan ve en azından açıklanmayan bilgiler.
- Lurking Legend kimdir ve Beyazbıyık ile ne gibi alakası var?
- Beyazbıyık'a yarayı kim vermiştir? Sonuçta Roger gibi bir manyakla bile 3 gün savaşıp yara almıyor.
- Oda'nın bahsettiği tek gözü kapalı olacak korsan kimdir?
- Yol kitabesi elinde olmasına rağmen bu kişi neden hala kimseye karşı harekete geçmedi ya da duymadık?
- Gorosei, Shanks'e neden bu kadar saygı duyuyor veya konuşmasına izin veriyor?

Şimdi bunları birleştirirsek muhtemelen hepsi aynı kişiye çıkıyor. Yani en azından öyle düşünüyorum.

Beyazbıyık, Shanks'ı gördüğünde göğsündeki yaranın sızladığını söylüyor ve buradan Beyazbıyık'a böylesine yarayı veren kişinin Shanks ile alakalı olduğunu biliyoruz.
Aynı zamanda bu Lurking Legend dediğimiz kişi adından da anlaşılacağı üzere bir "efsane" ve "Beyazbıyık" ile bağı var. (ODA söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam)
ODA aynı zamanda tek gözü kapalı güçlü bir korsandan ve bu korsan çıktığında OP'nin sonunun yaklaşacağından bahsediyor.
Shanks'in bu korkutucu kral hakisi muhtemelen ailevi bir bağından geliyor.

Özetle ben bu yol kitabesinin Shanks'in ailesinden birinde olduğunu düşünüyorum. Xebec'in yok edildiği yerde Shanks bulunmuştu sanırım.
Shanks hükümete ait birinin mi oğluydu yoksa Xebec'in gemisinden birinin oğlu mu?

Gaban değildir yani bana göre. Shanks & WB ile alakalı henüz tanımadığımız biridir.

ben gaban olduğunu düşünüyorum. rayleigh amcamızdan hakileri öğrendi. yanlış hatırlıyor da olabilirim ama gabanın roger korsanlarında rotacı olduğu gibi bir şey hatırlıyorum sanki. nerede, ne zaman, ne şekilde girdap çıkıp çıkmayacağını biliyordur bence gaban. çünkü zaten adamlar yıllar önce denizleri fethetmiş. yani yeni dünyadaki hava durumunu deniz durumunu falan yalayıp yutmuştur bu herifler. birçok arkadaşın aksine ben tayfanın gabanla illa ki karşılaşıcağını düşünüyorum ama bu yolla mı olur bilemem. her ne kadar yonko olarak nitelendirilseler de bence bizimkilerin gabandan da öğrenmesi gereken birçok şey var gibi. sonuçta zoronun bildiğini sanji, sanjinin bildiği şeyleri de zoro bilmiyor. ben roger korsanlarında da bu tarz bir ilişki olduğunu düşünüyorum. o yüzden bence gaban görünmeli artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık