Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Akame ga KILL!

Akame Ga Kill'in tam anlamıyla mangasinda geçenlerle uyarlanmış bir remake'ini gerçekten çok istiyorum. Yeni cizim teknikleri ve daha derin hikaye ile kesinlikle ilk seriyi aşacaktır.

Akame ga Kill çok ilginç bir seri öncelikle dünya inşası ve Teigu gibi bir güç sistemi ile Bleach benzeri klasik bir shounen hissi veriyor ama karanlık yönüyle öyle olmadığını anlıyorsunuz. Arc sistemi ve karakterlerin geçmişlerini anlatma şeklinin de klasik shounenlere benzemesini isterdim daha karanlık bir biçimde böyle bir hikaye anlatımı bence ilgi çekici olurdu. Teigu bir güç sistemi olarak bence çok ilgi çekici, gizemli ve havalı yönü ile şeytan meyvelerini anımsatıyor ama güçleri sınıflara ayırma ve güç çeşitliliği bakımından yetersiz.

Bir ara bak bakalım. Elfen Lied'ın mangakasının serisi o da.Tam kafayı boşaltıp okumalık klasmanından.
Bir grup başlayıp yarım bırakmış çevirisini:( Çevrilen yere kadar bakayım ama.
Bence gayet güzel bir para kazanma methodu. Sex sells
Kötü bir karikatür gibi durdu bu beyan, yakıştıramadım..:S
Hem gözlemlenebilir evrendeki her şey sexs ile ilgilidir. Sexs ise güç ile ilgilidir✍

Vaktinde epey abartılan bir seriydi. Hiç sevemedim, her gördüğümde söverim. Kötü. İyi gözükmeye çalıştığı için olduğundan da kötü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık