Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
Big mom ve kaido canavarlar. Wb de eski KK ligi. Bunlar minimum yonkou gücü değiller.

Yonkoular meyvesiz halleriyle bile sağ kol falan eziyor. Teach o güçte değildi mesela.

Kesin bilgi mi bilemem ama ace novel’i satın alanlara göre orda birisi “yonkou olmak için en az shanks kadar güçlü olunmalı” demiş. Reddit’te okumuştum genel olarak ace novel’dan önemli bilgiler yazılmıştı.

Bu neslin yonkouları shanks ve teach. Big mom, wb ve kaido çok eski korsanlar, onların karşılığı garp, sengoku gibi denizciler. Bu neslin filo amirali bu neslin yonkouları kadar güçlü olabilir.

pek güvenilir bilgi değil ama vivre card’larda da shanks “meyvesi olmadığı halde amirallerin gücünde!” diye övülmüştü.

Savaşması gereksizdi biliyorum ama tüm teach’in tayfasına akainu’nun tek başına gitmesi ve teach’in kaçması da var. Akainu’nun yonkou olması imkansız değil.
Thatch onu diyen.

Yonkoları indirib en yakışıklı kk olurdu
1. Teach yüzünü yakardı
2. Shanksın diğer kolunu koparırdı
3. Kaidoyu da denizcilere teslim ederdi
En çetin ve ateşli savaş ise Bm ile geçerdi. Dövüş sırasında Sakazuki gömleğine yırtarmısıyla Bm onu kaslı, terli, seksi ve en önemlisi gül dövmesini görüb ŞOK gecirerdi. Sakuzukiye kocası olması için yalvarırdı. Sonda Bmnin odasında geçen kanlı ve terli savaşdan galip olarak ayrılırdı
Hobb yavaşş mama sakazukiye bakmaz. Mama tipsiz seviyo...

Yonkoları indirib en yakışıklı kk olurdu
1. Teach yüzünü yakardı
2. Shanksın diğer kolunu koparırdı
3. Kaidoyu da denizcilere teslim ederdi
En çetin ve ateşli savaş ise Bm ile geçerdi. Dövüş sırasında Sakazuki gömleğine yırtarmısıyla Bm onu kaslı, terli, seksi ve en önemlisi gül dövmesini görüb ŞOK gecirerdi. Sakuzukiye kocası olması için yalvarırdı. Sonda Bmnin odasında geçen kanlı ve terli savaşdan galip olarak ayrılırdı
bruh

akainu kötü bir korsa kimliğini donanmadaki rolünden daha iyi özümserdi. pek zeki olduğunu da düşünmüyorum. hırslı ve kibirli. birebir dövüşte yonkou'lardan hiçbiriyle aşık atamaz. muhtemelen karasakal shichibukai olmak için ace yerine onu teslim ederdi donanmaya

akainu kötü bir korsa kimliğini donanmadaki rolünden daha iyi özümserdi. pek zeki olduğunu da düşünmüyorum. hırslı ve kibirli. birebir dövüşte yonkou'lardan hiçbiriyle aşık atamaz. muhtemelen karasakal shichibukai olmak için ace yerine onu teslim ederdi donanmaya
Galiba sen donanmadaki halinden bahsediyorsun bence 0dan korsan olsaydı adalet falan filan sınırları kalmayacağı için daha güçlü olurdu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık