Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Akainu Korsan Olsaydı

Akainu korsan olsaydı, hangi seviyede olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    286
Filo Amiralliğinden istifa edip korsan olmuş olsa, asla Yonkou olamazdı. Sebebi yetişme tarzı...

Ama çocukluğundan, gençliğinden beri korsanlar ve korsanlık içinde yoğrulduysa olabilirdi Yonkou.

Gerçi Akainu'da korsanların çakallığı var ama marine'deki yetişme tarzı ile saha da yani korsanların içinde yetişme tarzı ve güçlüğü aynı şey değil.

Alaylı olacan, mektepli değil ;)

Bir de Akainu'yu Türklere çok benzetiyorum, Oda açıklasa Türk çıkabilir:D

Yonkou diyorum

Yonkou olsaydı teması hazırdı. Şöyle yanardağların bol olduğu adaları olurdu. Isı, alev, sıcaklık, soba vs. meyveleri olan adamları olurdu. Cehennem izlenimi verilirdi mekan olarak. Hades'ten hallice bir yapısı olurdu Akainu'nun. Sabah kahvaltıda Ace yerdi falan :/

Imparator olamazdi.
Ayrica Akainuyla Aokiji 10 gun kapismislar. Akainuyu imparator, kk vs nerde goruyorsaniz Aokiji'yide gormek hatta diger amiralleride gormek gerekir. Akainu vahsi Fuji ve Kizaru sakin diye bunlardan ustun goruluyor. Olasi bir dovuslerinde ozellikde Kizaru'nun Akainu'yu alamayacagi ne malum? Hadi minnacikda olsa fark vardir diyelim. 10 gunun ardindan Akainu kazandi diyelim bunlarla olan dovusu, ee ne demek bu bunlar esit demek. Akainu'dan ziyade amirallerler imparator olur mu sorusunun cevabi benim icin hayir.
He genc Garp dagitirdi ortaligi orasi ayri. :a:

Imparator olamazdi.
Ayrica Akainuyla Aokiji 10 gun kapismislar. Akainuyu imparator, kk vs nerde goruyorsaniz Aokiji'yide gormek hatta diger amiralleride gormek gerekir. Akainu vahsi Fuji ve Kizaru sakin diye bunlardan ustun goruluyor. Olasi bir dovuslerinde ozellikde Kizaru'nun Akainu'yu alamayacagi ne malum? Hadi minnacikda olsa fark vardir diyelim. 10 gunun ardindan Akainu kazandi diyelim bunlarla olan dovusu, ee ne demek bu bunlar esit demek. Akainu'dan ziyade amirallerler imparator olur mu sorusunun cevabi benim icin hayir.
+1 . Bir tek genç Garp, Chinjaodan alabileceği bir yonkouluk olmayacağı için pek dağıtamayabilirdi. :D

Imparator olamazdi.
Eski üçlü imparator dengidir.Harbiyelidirler,kıdemlidirler,içten yetişmedirler.Şimdikiler milli savunma üniversitesinden mezun olacak teğmenler gibi aha bu bizden diye yükseltilmiş elemanlar.

Big mom yeri geldiğinde ruhlarını yese bile onun tayfası sonuçta kendi çocukları. Kaidou da kendisi gibi canavarlar tayfası yaratıyor. Yani aile gibi görüyor belki de. Shanks ve wb'nin tayfayla ilişkileri de ortada.

Akainu hükümetin verdiği rütbe sayesinde orduya sahip şuan. Ama korsan olsa sadık bi tayfa toplayamazdı. Caribou'nun luffy'e katılması gibi güç için katılanlar olurdu sadece. Güçlü bi korsan olurdu ama yonkou olmayı başarsa bile koltuğunu koruyamazdı. Sırtından 20-30 bıçak yerdi.

Baş karakter olsa KK olur o başka bi konu tabi. Ama bizim bildiğimiz akainu korsan olsa yonkou olamazdı.

+1 . Bir tek genç Garp, Chinjaodan alabileceği bir yonkouluk olmayacağı için pek dağıtamayabilirdi. :D
:D Benim için genc Garp ilk 3de. :a:
Eski üçlü imparator dengidir.Harbiyelidirler,kıdemlidirler,içten yetişmedirler.Şimdikiler milli savunma üniversitesinden mezun olacak teğmenler gibi aha bu bizden diye yükseltilmiş elemanlar.
Alayli, mektepli muhabbeti gibi olmus. :D
Benim icin denkler birbirlerine amireller.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık