Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aile Evi mi, Kendine Ait Ev mi?

Aile evi vs Kendine ait ev

• Kullanılan toplam oy
    122
Ailemden kimse kalmadığı için kendi evim. Aile ne kadar rahat olursa olsun fark etmiyor herkes kendi başına yaşamayı deneyimlemeli.

Smoker’ın yorumuna ilk eksiyi bu konu altında verecekmişim demek…

Bazı çocuklar vardır, sülâledeki hummalı boşanma süreçleri, İslâm’daki çok eşliliği uygulayan aile ferdi vb. birçok travmadan dolayı aile kavramına olan inancını yitirir, yoluna yalnız devam eder. Küçük yaşlardan itibaren para biriktirmeye başlar, zorunda kalmadıkça bir şey almaz, gezip tozmaz, tüm kardeşleri hatta annesigil bile fosur fosur sigara içerken o parası gitmesin diye hiçbir zaman içmez 😆

Hayatta insanın başına ne geleceği belli değil, aile tabii ki önemli, insan özlüyor kimse mahrum kalmasın zaten ama günümüzde ne durumda olursa olsun bir kızın vakit kaybetmeden ekonomik bağımsızlığını kazanıp kendi ayakları üstünde durması ve ayrı yaşamayı başarması gerektiğini savunurum her zaman.
Garip bir durum yoksa diye en başta söylemişim, onu es geçmişsin.

bana göre aile evi. temizlik camasır yemek falan uğraşmıyorum. özel alansa yine okey kendi odamdan zaten çıkmıyorum. özgürlükse, istediğim saat girip çıkabiliyorum. kız arkadaş erkek arkadaş farketmez eve yatılı sokabiliyorum. anne bugün gelmeicem desem sıkıntı yok. bundan daha iyi opsiyon yok gibi

Yaşam stilimi kendi evimde daha rahat yaşarım, ayrıca evin sorumluluğunu üstlenmek ileride evlendiğimde(allahım bana erkeninden ver ltfn) işe yarar.

Garip bir durum yoksa diye en başta söylemişim, onu es geçmişsin.
Ailesine düşkün kişileri görünce kıskançlıktan o kısmı es geçmek işime gelmiştir belki...💐

Özetle garip bir durum olsa da olmasa da bizim ülkede özellikle kızların kimseye muhtaç olmadan hayatını idame ettirebilmesi için hiçbir şeye güvenmeden vakitlice önlemini alması gerek.

Ailesine düşkün kişileri görünce kıskançlıktan o kısmı es geçmek işime gelmiştir belki...💐

Özetle garip bir durum olsa da olmasa da bizim ülkede özellikle kızların kimseye muhtaç olmadan hayatını idame ettirebilmesi için hiçbir şeye güvenmeden vakitlice önlemini alması gerek.
Bu saatten sonra birilerine muhtaç olmadan bu memlekette hayatta kalma işi yaş. Ailene muhtaç olmasan masraflarını paylaşacak bir başkasına muhtaç olacaksın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık