Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aile Evi mi, Kendine Ait Ev mi?

Aile evi vs Kendine ait ev

• Kullanılan toplam oy
    122
Ekonomik durumum hep iyiydi.Senelerce kendi kendime idare ettim. 28'imde sağlık problemlerim arttı ailemin yanına döndüm. İlk aylarda herşey çok güzeldi. Sonra baskılara dayanamayıp köydeki eve geçtim. Şimdi evlenmeyi düşünüyorum. Eski kız arkadaşlarımın profili aradığım şartlara ne yazık ki uymuyor. Sanırım nerde saçma insan var ben onu buluyorum. Görücü usulü bile düşünmeye başladım. (Evde beynimi yıkamış olabilirler bilemiyorum)

Yaş:30, boy:1.93, kilo 90, ekonomim gayet yerinde,yağuşukluyum. Huzur veren, çok konuşmayan, bana karışmayacak, helal süt emmiş bir kız arıyorum.

Tel: 05115411121144.... (Not: Üzerine bir şey yapmayacağım, belki köydeki samanlığı yaparım) :D

Smoker’ın yorumuna ilk eksiyi bu konu altında verecekmişim demek…

Bazı çocuklar vardır, sülâledeki hummalı boşanma süreçleri, İslâm’daki çok eşliliği uygulayan aile ferdi vb. birçok travmadan dolayı aile kavramına olan inancını yitirir, yoluna yalnız devam eder. Küçük yaşlardan itibaren para biriktirmeye başlar, zorunda kalmadıkça bir şey almaz, gezip tozmaz, tüm kardeşleri hatta annesigil bile fosur fosur sigara içerken o parası gitmesin diye hiçbir zaman içmez 😆

Hayatta insanın başına ne geleceği belli değil, aile tabii ki önemli, insan özlüyor kimse mahrum kalmasın zaten ama günümüzde ne durumda olursa olsun bir kızın vakit kaybetmeden ekonomik bağımsızlığını kazanıp kendi ayakları üstünde durması ve ayrı yaşamayı başarması gerektiğini savunurum her zaman.

Ben artık sülalemden ve ailemden neredeyse bıktım bu kadar geri kafalı olunmaz her yeni şeyde beni eleştiriyorlar çalışıyorum parayı alıyorlar ekonomi kötü diyorum dış güçler diyorlar.Bi an önce tek eve geçcem.

Hepsini deneyimlemek lazım. Kafa dengi ev arkadaşlarıyla çıkmak da, yalnız çıkmak da, sevgiliyle çıkmak da ayrı güzel deneyimler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık