Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aile Evi mi, Kendine Ait Ev mi?

Aile evi vs Kendine ait ev

• Kullanılan toplam oy
    122
Sessizlik, istenince sağlanıyor. Arkadaşlarımı rahat bir şekilde eve davet edebiliyorum. Aile evi.

Kimse de birikim dememiş. Aile evinde yapacağınız kadar rahat birikimi hayatınızın başka hiçbir evresinde yapamazsınız. İyi bir birikiminiz olmadan ya da gerçekten garanti ve iyi gelirli bir işiniz olmadan ayrı eve çıkmak bence çok mantıklı değil.

İnsan, anne ve babasıyla birlikte yaşamanın ne kadar güzel olduğunu çok sonra anlıyor.Elbette hepimiz birgün öleceğiz ama anne ve babamız yaşıyorken birlikte yaşamanın kıymetini bilelim gençler.

Unutmayın eninde sonunda bir aile kuracaksınız ve tek yaşacaksınız.Ancak anne ve babanızla her zaman birlikte olamayacaksınız.Gün gelecek anne ve babanız ölecek.

Bu yüzden aile evinde yaşayıp anne ve babamla zaman geçirmek her zaman benim için daha önceliklidir.

Ailem baskıcı, akraba çevremde öyle. Başkaları yüzünden kendi fikirlerimi bastırmak istemiyorum, veya insanların yanlış düşüncelerini dayatmalarını.. ailemi tabiki seviyorum ama kendi hayat düzenimi oluşturup ara, ara yanlarına uğramak dışındaki olay hiç ilgimi çekmiyor. En yakın zamanda kendi hayat düzenimi oturtmak dileğiyle

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık