Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Adı Hatırlanamayan Filmler

Bir film vardı star tvde çıkmıştı karı kocanın çocukları kaçırılıyordu kaçıran kişi şantaj yapıyor bu kişilere iş yaptırıyordu en sonunda koca yatağından uyandığında karısının da işin içinde olduğunun farkına varıyordu konu aşa yukarı böyleydi

Üye silindi 1004

Seneler önce Konya-Sivas arası otobüs yolculuğu yaparken izlemiş olduğum bir filmdi ama filmi oyuncuları da hayal mayel hatırlıyorum. Bi adam var çocuklarını görmesine izin vermiyorlar. Bu adam da el alemin kafasının içine girmeye başlıyor. Katman katman kafasının içine girdikçe adamın fikirlerine de müdahale etmeye başlıyorlar. Paralı askerler falan var ve bu Dünya içinde millet ne isterse eğilip bükülüyor. Venom da oynayan adam da oynuyordu galiba. Hatırlayan varsa çok iyi olur.

Seneler önce Konya-Sivas arası otobüs yolculuğu yaparken izlemiş olduğum bir filmdi ama filmi oyuncuları da hayal mayel hatırlıyorum. Bi adam var çocuklarını görmesine izin vermiyorlar. Bu adam da el alemin kafasının içine girmeye başlıyor. Katman katman kafasının içine girdikçe adamın fikirlerine de müdahale etmeye başlıyorlar. Paralı askerler falan var ve bu Dünya içinde millet ne isterse eğilip bükülüyor. Venom da oynayan adam da oynuyordu galiba. Hatırlayan varsa çok iyi olur.
Troll değil değil mi bu soru :/ Inception da sorulmaz yani :/

Arkadaşlar umarım yardımcı olabilirsiniz
Film bir Alman filmi.Bir çiftimiz var kadın sürekli kocasının onu aldattığını düşünüyor.Şehir dışında bir çiftlik evine gideceklerken yolda bir hayvana çarpıyorlar.Kadının kocası aşçı olduğu için ölen hayvanı alıp pişiriyordu.Adam filmin sonlarına doğru karısının paranoyak hareketlerine dayanamayıp çıldırmış kavga etmişlerdi
Yine bir kadın 4 parmaklı bir doktor arıyordu bir doktora onu soruyordu ve adam böyle biri olmadığını söylüyordu.Aynı doktor uzaklaştıktan sonra bir kaza geçiriyor bir parmağını kaybediyordu.Garip bir filmdi umarım bilen çıkar
Tekrar güncelliyorum.Bulan bilen yok mu :(

Lan bir film vardı çok aradım bulamadım. 3. Sınıf Amerikan filmi. Bir grup genç ormana gidiyor kamp yapıyor. Sonra yakınlarda bir canavar çıkıyor ufak bir şey. Bunları öldürmeye başlıyor falan. Dandik bir filmdi. Gençlerden sarışın bir kız var filmin başında seksi bir şekilde sakız çiğniyor. Sonra biri birşey diyor sakızı düşüyor mu neydi. Erkekler de şov bitti kızarken kız lolipop çıkarıyor. Erkekler daha mutlu oluyor :D bu tipte bir filmdi. Sonra bu kızı film çekicez diye üzerinde bir şeyler deniyorlar kız da saf Allah kahretmesin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık