Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Adamlık Konusunda En Kötü Durumda Olan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    81
garp ve yasopp, ama hickimse garp'a erisemez, bana gore adamlik dersinde 0 altinda adam tek karekterdir.
one piece dunyasinda foxy bile garp'tan daha adamdir.

Dediğim gibi Garp bugün ne yapsa idi burda adam değil diyenlerin hepsi her ihtimalde adama adam değildir diyecekti. Ace'i kurtarsa yıllardır hiçbir korsana acımadı Denizci Kahramanı ailesinden diye Ace gibi suçlu birine acıdı adam değildir diyecektiler. Yine direk Denizci tarafına yardım etse bu sefer ulan ne vicdansız adam , adam torunu olmasına bile bakmadı diğer korsanlara nasıl davrandıysa torununa da öyle davrandı ne gavat adammış diyeceklerdi.

Ama Mangaka düştüğü çelişkili durumu içindeki gel gitleri öyle güzel yansıttı ki reyizin duygusunu aldık, ona rağmen yine adam değildir deniliyor.

Son düzenleme:
Zoro seride Luffy le birlikte en adam 2 kisidir bana gore. :a: Ankette olmasi haterlerin isine gelmis.
Ussopdur adamlik konusunda en sikintili olan. Babasina attim oyu.

Garp'ın adamlığı konusunda yorum yapmayacağım. Ama adamda ne yaparsa yapsın illa birileri tarafından adam olmamakla suçlanacak bir duruma getirilmiş. :D Yani savaşa gelse bir dert gelmese bir dert. Luffy'yi geçirse bir dert geçirmese yine sıkıntı. Birisi gelmemeliydi savaşa hata yaptı diyebilir. Doğaldır. Ama başka birisi de gelmemesi durumunda hata yaptı diyebilirdi bence.

Garp içinde kolay değil hiç olay. :S

Garp'ın adamlığı konusunda yorum yapmayacağım. Ama adamda ne yaparsa yapsın illa birileri tarafından adam olmamakla suçlanacak bir duruma getirilmiş. :D Yani savaşa gelse bir dert gelmese bir dert. Luffy'yi geçirse bir dert geçirmese yine sıkıntı. Birisi gelmemeliydi savaşa hata yaptı diyebilir. Doğaldır. Ama başka birisi de gelmemesi durumunda hata yaptı diyebilirdi bence.

Garp içinde kolay değil hiç olay. :S
Akıllı Adam duygusal olacağı yere gitmez. X bir adaya göreve gitse sıkıntı yoktu. Garp neden yok desen görevde ayrıca Ace de korsan olmuş, kurtarmaya falan gidemez.

Garp'ın çelişkisi Dadan üzerinden açıklandı zaten. Shounen mangada gereksiz psikolojik durum verdiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık