Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Adalet Konusunda En Fanatik Olan Dünya Hükümeti Çalışanı

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    27
Bence En fazla adalet duygusu Koby'de var tabi başka güçlü adalet duygusuna sahip insanlar var mesela Fujitora, Akainu vebunu sadece onu sevdiğim için söylemiyorum Koby, Koby-meppo günlüğünde Donanma Helmeppo'yu vuracak iken ne kadar korksa da ve bunu yapınca Donanma askeri olma hayalinin suya düşeceğini bilse de Helmeoppo'yu kurtarmak için Donanma'nın karşısına geçti. Sonrasında Marinford'da tüm askerler ve korsanlar karşısındakini öldürmeyi düşünürken Daha önce astını hiç üzülmeden harcamış Akainu'nun karşısına geçip Askerleri düşünmesini daha fazla zayiat verilmemesi gerektiğini söyledi yani adalet duygusu ve insanları koruma isteği Koby'de doğuştan gelen bir şey zayıfken de bunu istemsiz yapıyordu korksa da yapıyordu (Ben Akainu'yu da adaletini de sevmem bence adaleti yanlış ama Akainu'da kendi adaletine çok bağlanmış durumda ama eğer geçmişinde Korsanların ona bir şey yapması sonucunda intikam için bunu yapıyorsa hoş olmaz ama korsanların yaptığını görüp insanlara bir daha böyle bir şey olmamasını istiyorsa daha iyi olur)

Aslına bakarsak soruya cevap vermek için önce adaleti tanımlamamız lazım. Ben hiç o topa girmeyip en aklı başında olan denizciler kimdir diye düşünüp Koby ve Smoker'a verdim oyumu.

Mevzuyu pek anlatamadım en fanatik şeklinde açsam daha iyi olurdu boşa açmış oldum konuyu acele edince.Belki sildirir sonra bir gün tekrar açarım.

Konu başlığını görünce bi' gülme tuttu kusuruma bakmayın. Bu aralar fazla gündem takip ediyorum.

Her neyse, Akainu'dan başka adalet tanımam..

Denizcilerin var olma amacı kutsal ejderleri korumak adaletleri farklı olsada,Kizaru gibi duruyor,Kutsal ejderlere çok bağlı, gevşekliği`de değişmez gibi.

bazı amiralciler akainuya verip isshoya vermemiş duvarlara kafa atacam fujitorada çarpık adalet anlayışına sahip olsaydı kesin ona basarlardı oyu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık