Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
Roger kaç yaşında uyandırmıştır h.haki ya da WB? Erken yaşta h.haki uyandırmak potansiyel gostergesi değildir. Bunu 40 küsür yasa gelmiş Dof' a bakarak söylüyorum.

Hala tartışılan bir konu yine kafama takıldı.Bence ace potansiyel konusunda herkesi sollar.Çocuk yaşta herkes h.haki uyandıramıyor.... En ciddi rakipleri de luffy ve doflamingoydu.İkisi saf dışı kaldı geriye luffy kaldı kk adayı olarak.:/
Bu H. haki uyandırdıktan sonra güçlenmeye başlasa Ace'nin önünde kimse duramazdı. Wb'de zaten ondaki ruh gücünü sezmiştir. 2 kralın olduğu tayfanın önünde kimse duramazdı. Dof'a da zaten yol gösterecek biri olmadığından kendi başına amiral kadar olabilmiş. En erken Ace sonra Dof geliyor. Biri Kk oğlu aynı zamanda çift taraftan D., diğeri saf kan kutsal.

Bu H. haki uyandırdıktan sonra güçlenmeye başlasa Ace'nin önünde kimse duramazdı. Wb'de zaten ondaki ruh gücünü sezmiştir. 2 kralın olduğu tayfanın önünde kimse duramazdı. Dof'a da zaten yol gösterecek biri olmadığından kendi başına amiral kadar olabilmiş. En erken Ace sonra Dof geliyor. Biri Kk oğlu aynı zamanda çift taraftan D., diğeri saf kan kutsal.
Aynen ace ana karakter olup doflamingo da azılı düşmanı olabilirdi.Yada naruto sasuke gibi olabilirdi aslında :D Ace burun farkıyla kk olsa bile baya heyecanlı olurdu esaslı bir rakip.Böyle luffy aradan sıyrılıyor diğerleri saf dışı hiç rakibi yok.Gidişat belli herşey belli heyecanı yok.

Dof o yaşta başladı geldiği mevki ortada. Bir Doğan ile erkenden yola çıkmak var. Bir de Ferrari ile arkadan gelmek var.

Bugün Luffy' nin 17 yaşında yaptıklarını diğerleri hayal edebilir anca.
Adamın amacı tam olarak kklık değil tüm dünyayı mahvetmek istiyor.Bu luffynin herkesi etrafına çekip yapacağı şey.Ama dof bunu tek tabanca tayfasıyla yapmaya çalışıyor.İşi daha zor.Ben dof potansiyelli diyorum ama ne kadar iyi kullandı ace gibi o tartışılır.Luffyde geç h.haki açsa bile d. olduğu için ondan aşağı kalmaz.Ama ace hepsinden üstte hem d. hem kk soyu hem de erkenden h.haki uyandırmış.

Trebol kekosu Dof'a tırt meyve vermiş.Sağlam bişey olsaydı reisi kimse durdurmazdı :D Ona rağmen adam ipten harikalar yaratıyor.

Adamın amacı tam olarak kklık değil tüm dünyayı mahvetmek istiyor.Bu luffynin herkesi etrafına çekip yapacağı şey.Ama dof bunu tek tabanca tayfasıyla yapmaya çalışıyor.İşi daha zor.Ben dof potansiyelli diyorum ama ne kadar iyi kullandı ace gibi o tartışılır.Luffyde geç h.haki açsa bile d. olduğu için ondan aşağı kalmaz.Ama ace hepsinden üstte hem d. hem kk soyu hem de erkenden h.haki uyandırmış.
Tamam dostum Dof KK potansiyelinde. :)

Luffy'nin roger'la bir akrabalığı çıkmasına kesin gözüyle bakmaya başladım artık. Kız halaya, oğlan dayıya çeker lafından yola çıkarak Roger Luffy'nin dayısıdır diyorum. Bu durumda Roger, Dragon'un kayınçosu; Dragon Roger'ın eniştesi; Luffy, Ace'in halaoğlu; Ace de luffy'nin dayıoğlu olmuş oluyor.

Anne tarafından korsanlar kralının soyu, baba tarafından da korsanlar kralı dengi denizci kahramanının soyundan geldiğine göre artık Luffy'i en büyük potansiyel olarak görebiliriz. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık