Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
Ace KK olmak istiyor muydu istemiyor muydu? Bunun cevabını ver bana. Yok sadece ergen veletler gibi geçici bir hevese kapıldı diyorsan onu bilemem.
Adamın hikayesi yazıldı, öldü gitti daha ne olmak istediğini çözemediysen ne anlatayım ben sana :bilmem:

Tabi sana göre kk olmak istiyordu olabilir insanların fikirlerine sınır çizmiyoruz :a:

O da ayrı bir problem yahu:
-Shanks, Luffy'de Roger'ı görür; Ace potansiyelli olur,
-Loguetown'da yaşlı barmen, Luff'de Roger'ı görür; Ace potansiyelli olur,
-Sabaody'de Reyli, Luffy'de Roger'ı görür; Ace potansiyelli olur. :D
O yaşlı barmen filler, mangada yok. Çağın en güçlü adamı Wb bize Ace'yi işaret etti, onun üstüne söz mü söyleyelim. Ray desen ayyaş, Shanks dalgacı.

Tek yol Ace.

O yaşlı barmen filler, mangada yok. Çağın en güçlü adamı Wb bize Ace'yi işaret etti, onun üstüne söz mü söyleyelim. Ray desen ayyaş, Shanks dalgacı.

Tek yol Ace.
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Ya animatörler duyum aldılar ya da onlar da bizim gibi düşünüyor :D Zaten Ray ayyaş, Shanks dalgacı, öbürü çirkin, diğerinin gözünün üstünde kaşı var falan yani :) İşin aslı Wb'nin lafı falan var daha Ace ölmeden Luffy için '' bana çağın ötesini göster '' diyordu. Bu bile olayı özetler bence.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Ya animatörler duyum aldılar ya da onlar da bizim gibi düşünüyor :D Zaten Ray ayyaş, Shanks dalgacı, öbürü çirkin, diğerinin gözünün üstünde kaşı var falan yani :) İşin aslı Wb'nin lafı falan var daha Ace ölmeden Luffy için '' bana çağın ötesini göster '' diyordu. Bu bile olayı özetler bence.
Ace'nin iradesi Lufy'de artık dediler, yani Lufy kendi başına k.k. olmayacak onu Ace'nin iradesi k.k. yapacak dersem fazla mı uçmuş olurum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık