Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
Yoo. Yine sallamalar. Adam diyor ki “Luffy daha potansiyelli ama Ace’e oy atacağım”. Burada doğru olduğuna inandığı şeye oy vermemesi eleştirilebilecek bi şeyken inanmadığı şeyi doğruymuş gibi anlatanlara nazaran daha dürüstçe bi yaklaşımı var bana göre. :)
Sen de dürüst olup içinden geçeni de hele, hangisi daha potansiyelli?
Ya bırak, aynısının tersi olsa burada hikaye anlatacan yok sallamaymış. Benim bu konuda fikrim belli :artiz:

Onu da açıklamıştık zamanında hatırlamıyorsunuz tabii.Babadan toruna atlayabiliyor da gen açısından.Doffy'nin babası zayıf ama kendisi ve ataları güçlü ve h.haki
sahibi.
Hadi bunu kabul ettik diyelim, Ace gücünü Roger'dan değil de Roger'ın babasından almadığını nereden biliyorsun, ya da dedesinden? :D İnanıyorsun çünkü inanmak istiyorsun, bu kadar basit. Sen Ace'i en potansiyelli çıkarmak için her türlü arkası olmayan teoriler üretmeye devam edebilirsin. Ben ise çakmak gazına yanışını düşündükçe gülmeye devam edeyim :D

Bazıları babasına bakıp Ace'te potansiyel daha fazla demişler. Ben de onların kafasından gidip şöyle bir çıkarımda bulunayım :D Türkçe'de güzel bir söz var ''Anasına bak, kızını al'' diye, biz de ordan yola çıkalım.

-Ace için bakabileceğimiz kişi : Roger, namı diğer korsan kral

-Luffy için bakabileceğimiz kişiler: Dragon-en çok aranan kişi ve Garp-hani şu Roger'a denk görülen kişi.

Luffy'nin soyunda devamlılık var. Adamlar yapınca güçlü yapıyorlar. Bu şekilde bakacak olursanız ve Ace'i daha ön planda göstermek istiyorsanız, bir kişiye daha ihtiyacınız var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık