Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
Sabo abisi güçlü, dragon babası ve sana göre güçlü ama Ace değil. Buna adam kayırma deniyor. Kafadan Ace>Sabo, Mangaka çocukken 26-24 diye boşuna dememiş.

Shounen bakacaksak, en büyüklerinden biri Naruto hiç öyle değil. Hunter da bile Kil ve Gon var. Dragon çöp desem ne dersin? Ana karakterin babası olur mu? Her seri öyle değil desem peki? :D
Ben Sabo, Luffyden potansiyelli demiyorum mesela. İşte 26 24 neyi açıklıyor. Beyni olan ve olmayan kıyaslanınca o ufak fark kapanıp sonra sana yarık olup geliyor :rolleyes:

Hemen Outlook III vs Roger konusu açalım:
vs
Yoksa annesinden mi geçmiştir Sabo'ya? Hmm
vs
Benim dediğimle ne alakası var? Ace, daha çok kazanmış. Sabo'dan iyi olduğu kesin. Tersi olsa Ace ve Lufy yaşıt olsa çocukken 10 kere Lufy Dövse 8 kere Ace Dövse, Lufy daha potansiyelli demez misin?

İkisinde de WB olabilme potansiyeli var fazlaca.(Kasıt sadece güç değil.) Luffy bizim oğlan olduğundan onun belki bir tık daha fazladır.

Sabo abisi güçlü, dragon babası ve sana göre güçlü ama Ace değil. Buna adam kayırma deniyor. Kafadan Ace>Sabo, Mangaka çocukken 26-24 diye boşuna dememiş.

Shounen bakacaksak, en büyüklerinden biri Naruto hiç öyle değil. Hunter da bile Kil ve Gon var. Dragon çöp desem ne dersin? Ana karakterin babası olur mu? Her seri öyle değil desem peki? :D
Her serinin öyle olmadığını bende biliyorum ama büyük bir çoğunluğu öyle. Luffy'den daha hızlı gelişen daha fazla potansiyele sahip olan kimse yok bu seride en azından bana göre. Tek Arc'ta Çağ Atladı Luffy Haki konusunda özellikle. Gomu Gomu No Mi kadar dandik bir meyveyi böylesine kullanabilmeside başka bir göstergesi bunun. Bu seride Luffy'den daha hızlı gelişen daha fazla potansiyele sahip olan kimse yok. Adam baş karakter. ve E.Oda Mangayı şuan Luffy üzerinden yazıyor. Önceden tayfa üzerindendi. Şimdi Luffy ana odak her zaman. Böyle bir durumda Ace gibi bir yan karakterin gelişim potansiyeli nasıl Luffy'den yüksek olabiliyor ? Ace odaklı yazılmadı hiçbir zaman. Ace baş karakter değil. Baş karakter kadar mangada önemsenen biri değil. (Önemli ama Luffy kadar değil.) En önemlisi Mangaka Torpilli değil. Eee nasıl kabul edeyim şimdi Ace'in Luffy'den gelişim potansiyeli olarak daha yüksek olduğunu ?

Benim dediğimle ne alakası var? Ace, daha çok kazanmış. Sabo'dan iyi olduğu kesin. Tersi olsa Ace ve Lufy yaşıt olsa çocukken 10 kere Lufy Dövse 8 kere Ace Dövse, Lufy daha potansiyelli demez misin?
Yahu çok yakınlar işte. İkisinin de kazanma ihtimali neredeyse birbirine eşit. Aileden eşit geçtiği, gelecekteki konumlarını doğar doğmaz belirlediği var sayımını uygularsak 26-24 diyebilir miyiz?

Ace'in potansiyeli diye bir şey yok.
Ace'in seride potansiyeli yok, adam baştan öldürmeye ayarlamış bu karakteri zaten neyin potansiyelinden bahsediyorsunuz.
Edit: Hatta Luffyinin potansiyelini daha çok arttıracak bir etken bile diyebiliriz Ace için.

Dünyanın sorunu bu işte, benim fikrimdeyse dürüst oluyor :oleyo2:
Yoo. Yine sallamalar. Adam diyor ki “Luffy daha potansiyelli ama Ace’e oy atacağım”. Burada doğru olduğuna inandığı şeye oy vermemesi eleştirilebilecek bi şeyken inanmadığı şeyi doğruymuş gibi anlatanlara nazaran daha dürüstçe bi yaklaşımı var bana göre. :)
Sen de dürüst olup içinden geçeni de hele, hangisi daha potansiyelli?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık