Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Ace ve Görünen Köy

Ellinin yandığını biliyorum...
Ama sende söyluyorsun işte elli yanıyordu...
Yanı akainudan tek vuruşta yıkılmadı...
Luffyi korurken bariz bir şekilde sırtından aldı darbeyi o kadar net bir vuruş almazdı ACE...
ACE nin dövüş yeteneyide ortada tecrubeside...
Akainu bile ACE yi tekte alabileceyiğini düşünse kalkıp çakkalık yapmaz ve yere diz çökmüş luffye saldırmazdı heralde...
Ama Akainu Ace'i tekte alır... Bunu sende iyi biliyorsun...

Sen zaten ACE hakındaki görüşünü sabitlemişsin tıpkı benim gibi...
Akainu gibi bir adam ACE yi öldürmeye çalıştı ve bunu öyle oldu bittiye getiremeyeceğini anladığı anda luffye saldırdı sonuçta o da DRAGON un oğlu ve sonuçu söylemeye gerek yok...
Akainu ACE yi bırakıp Luffye saldırmış ise kendisi bile ACE yi çabucak bitiremeyeceğini anlamış olmalı...
ACE nin Rogere benzediğni GARP ve WB gibi iki adamın ağzından duyduk D nin iradesini taşıdığı bariz ortada Eyer saydıkların doğru ise D nin iradesi öyle ahım şahım birşey olmasa gerek...
Zaten Roger de heralde ACE nin yaşlarındayken KRAL olmadı...
Smoker: Sen öyle diyorsan öyledir... Net bir vuruşta tekte alır bende kabul ediyorum ama ben ACE nın o açıgı vermeyeceğini düşünüyorum... Hiç olmasa belli bir zaman...

Akainu gibi bir adam ACE yi öldürmeye çalıştı ve bunu öyle oldu bittiye getiremeyeceğini anladığı anda luffye saldırdı sonuçta o da DRAGON un oğlu ve sonuçu söylemye gerek yok...
Akainu ACE yi bırakıp Luffye saldırmış ise kendisi bile ACE yi çabucak bitiremeyeceğini anlamış olmalı...
ACE nin Rogere benzediğni GARP ve WB gibi iki adamın ağzından duyduk D nin iradesini taşıdığı bariz ortada Eyer saydıkların doğrı ise D nin iradesi öyle ahım şahım birşey olmasa gerek...
Akainu akıllı adam... Diyelim iki tavşan var önünde... İkisinide yakalaman gerekiyor... Ama kısıtlı bir zamanın var... Tavşanlardan biri kaçabiliyor... Diğeri mal gibi duruyor... Kaçanı mı kovalarsın... Yoksa mal gibi duranı halledip diğerine mi yönelirsin...

Akainu gibi bir adam ACE yi öldürmeye çalıştı ve bunu öyle oldu bittiye getiremeyeceğini anladığı anda luffye saldırdı sonuçta o da DRAGON un oğlu ve sonuçu söylemye gerek yok...
ACE nin Rogere benzediğni GARP ve WB gibi iki adamın ağzından duyduk D nin iradesini ve bariz ortada...
Ben önceki sayfada koca bi yazı yazdım ace'in yaptığı mallıklara ve kibrine dair.Fikrim sabit çünkü eylemleri sabit.Ace'in çocukluğunu gördük aynı kibir ve aynı mallıklargarp'ın yaşına da gelse değişen bişey olmaz.Ace mal bi kişilik.Roger'a benizyo evet ama roger hiçbi zaman yenilmemiş en büyük rakiplerini bile yenmiş.Ve yanındakileri daima korumasını bilmiş aynı şeyi ace için söyleyebilirmisin.Gücü onun kadar olmadıktan sonra onun hareketlerinbi yapmasını bi anlamı yok...

Ben önceki sayfada koca bi yazı yazdım ace'in yaptığı mallıklara ve kibrine dair.Fikrim sabit çünkü eylemleri sabit.Ace'in çocukluğunu gördük aynı kibir ve aynı mallıklargarp'ın yaşına da gelse değişen bişey olmaz.Ace mal bi kişilik.Roger'a benizyo evet ama roger hiçbi zaman yenilmemiş en büyük rakiplerini bile yenmiş.Ve yanındakileri daima korumasını bilmiş aynı şeyi ace için söyleyebilirmisin.Gücü onun kadar olmadıktan sonra onun hareketlerinbi yapmasını bi anlamı yok...
Rogeri tanıyalım ve ondan sonra konuşalım... Umalım ki ROGER hiç bir zaman yenilmemiş olsun...
Çocukluğundan beri...

Rogeri tanıyalım ve ondan sonra konuşalım... Umalım ki ROGER hiç bir zaman yenilmemiş olsun...
Çocukluğundan beri...
Loguetown'da barı olan amca roger hikayeleri anlatırken duyduk hiç yenilmediğini.Sonra da shiki karşısında neler olduğunu gördük.Ayrıca roger'ı yenmiş biri olsaydı namı yürürdü.Onunla başa baş dövüşen adam dünyanın en güçlüsü oluyosa yenen evrenin kralı olmalı...

Ayrıca ne umucam roger babamın oğlumu?

Loguetown'da barı olan amca roger hikayeleri anlatırken duyduk hiç yenilmediğini.Sonra da shiki karşısında neler olduğunu gördük.Ayrıca roger'ı yenmiş biri olsaydı namı yürürdü.Onunla başa baş dövüşen adam dünyanın en güçlüsü oluyosa yenen evrenin kralı olmalı...

Ayrıca ne umucam roger babamın oğlumu?
Shiki olayında bir hava durumundanda bahsedildi...
Ama bilmediğimiz bir karekter... Ben GARP gibi fos çıkmasından korkuyorum...
Efsanelerde abartma payı vardır herzaman :D

Shiki olayında bir hava durumundanda bahsedildi...
Ama bilmediğimiz bir karekter... Ben GARP gibi fos çıkmasından korkuyorum...
Efsanelerde abartma payı vardır herzaman :D
Garp? fos? WB'nin öldüremediği akainu için sengoku beni tut yoksa bu köpeği öldürücem dedi.WB bile garp'ı övdü.Aokiji'nin hala nasıl saygı duyduğunu biliyoruz.Ve sengoku garp'tan çekiniyo.Sen fos diyosun.İlginç...

Garp? fos? WB'nin öldüremediği akainu için sengoku beni tut yoksa bu köpeği öldürücem dedi.WB bile garp'ı övdü.Aokiji'nin hala nasıl saygı duyduğunu biliyoruz.Ve sengoku garp'tan çekiniyo.Sen fos diyosun.İlginç...
Cagdaş yapma abi sen bari yapma...
ACE için onca laf söyluyorsun bu adamın Önünde iki torunu öldürülecek halla beni tut diyor...
VE garp i övüyorsun...
Beni tut diyen adamın nesi fos değildirki...
Delikanlı olsa ya yapar ya susar öyle beni tut demeler ne oluyor...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık