Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

Six Feet Under ilk iki sezondaki ölüm temelli yapısını koruyabilse çok çok daha iyi bir dizi olurdu. 2. kez izlerken 4. sezonda sıkılıp bıraktım, özellikle Brenda'nın sahneleri mahallede yeni tanıştığı elemanla sevişmesinden ibaretti.

six feet under.
türk dizisi gibi.
Diziyi izleseydim detaylı bir şekilde uzun uzun gömerdim büyük ihtimalle. Bir iki araştırdım, Sia'nın sesi suyu hürmetine milletin kafası karışmış sanırım bu diziyle alakalı. Onca övgüyü kaldıracak çapı uzaktan yakından yok gibi
Yüzüklerin Efendisi. Şu sahne, 3 filmin toplamından daha epik ve heyecan vericiydi mesela…
Sadece şu sahne, 8 sezona bedel

Diziyi izleseydim detaylı bir şekilde uzun uzun gömerdim büyük ihtimalle. Bir iki araştırdım, Sia'nın sesi suyu hürmetine milletin kafası karışmış sanırım bu diziyle alakalı. Onca övgüyü kaldıracak çapı uzaktan yakından yok gibi

Sadece şu sahne, 8 sezona bedel
izledim . baştan sona tabi ki izlemedim sarmadı ama hatrı sayılır bölüm izledim

The Boyz ve Gen V dizilerini hiç sevmedim. Dizinin olayı şirketin bok yemesinden ibaret ama allayıp pullamaya çalışsalar da başka bir numarası yok. 2006'da yayınlanan Heroes dizisi böyle yeni nesil dizilerin içinden geçer.

Mr. Robot

Birde 1. Sezondan sonra bozan çok dizi var. 1 sezonda fazlaca beğenilip, yüksek puan alıp sonra diğer sezonlarda kalitesini çok düşüren birsürü dizi var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık