Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Anime, Manga ve Webtoonlar

Suyundanda koy reis.Ekmek banarız:ehe::hhh:
Anime olarak;
*Re-Zero ve senin de bahsettiğin Slime animesi. Özellikle Re-zero'nun ilk sezonu çok güzeldir. Piyasadaki çoğu isekai korelilerin güç fetişizmi ile boka bulanmış halde. Zero to hero kavramı silinmiş neredeyse serilerden.
*The Rising of the Shield Hero iyi başlayıp kötü işlenenlerden.
Webtoon/manhwa olarak bu alanda çok fazla Shoujo içerik var. İlgini çekiyorsa ekstra olarak arama yapabilirsin.
*Lout Of Count's Family
*The Greatest Estate Developer
*The Beginning After The End-
*The Second Coming Of Gluttony (bu tam isekai sayılır mı emin değilim)
*Omniscient Reader
Çoğu güncel baktığım iş isekai değilmiş, onu fark ettim listeyi hazırlarken:d Reenkarne ve zindancılık oynama işi ortalığı mahvetmiş bu alanda da. Pehhhhh. Ulan kapitalizm..

Anime olarak;
*Re-Zero ve senin de bahsettiğin Slime animesi. Özellikle Re-zero'nun ilk sezonu çok güzeldir. Piyasadaki çoğu isekai korelilerin güç fetişizmi ile boka bulanmış halde. Zero to hero kavramı silinmiş neredeyse serilerden.
*The Rising of the Shield Hero iyi başlayıp kötü işlenenlerden.
Webtoon/manhwa olarak bu alanda çok fazla Shoujo içerik var. İlgini çekiyorsa ekstra olarak arama yapabilirsin.
*Lout Of Count's Family
*The Greatest Estate Developer
*The Beginning After The End-
*The Second Coming Of Gluttony (bu tam isekai sayılır mı emin değilim)
*Omniscient Reader
Çoğu güncel baktığım iş isekai değilmiş, onu fark ettim listeyi hazırlarken:d Reenkarne ve zindancılık oynama işi ortalığı mahvetmiş bu alanda da. Pehhhhh. Ulan kapitalizm..
Liste için teşekkürler.Umarım beklentilerimi karşılarlar.

Mushoku Tensei çöpü yazılmış zaten onu geçelim, Oshi No Ko olabilir ilk 3 bölüm ben de destekledim de bozdu, Toradora diyecektim ama onu izlediğimden beri anime zevkim çok değiştiği için rewatch atana kadar yorum yapmıyorum.

One Piece :d

Bu karakter çocuksa izleyeceğimi sanmıyorum pedolar midemi bulandırıyor 🤮
Ana karaktere normal dünyada yaşarken zorbalık yapıp çıplak fotoğraflarını çektikleri bir sahnede vardı galiba.Daha çok sıkıntılı durum varda ben ban yememek için anlatmıyorum.Animenin bitikten sonra mangasına bakıyim dedim 2.sezonun finalinde ana karakter 16-17 yaşındaki bir kızla cinsel ilişkiye girdikten(Ana karakterde kızla aynı yaştaydı) sonra cinsel problemler yaşıyordu ve bu olay mangada bastırıla bastırıla bahsediliyordu.Bir kadın karakter vardı hatırladığım kadarıyla gördüğü her erkek ile cinsel ilişkiye giriyordu ve bunu lanet altında işliyorlardı.Burda resmini atmak istemediğim bir sahne vardı.Ana karakter bir şeyden kaçarken bu lanetli kızın odasına giriyordu ve o odada en az kadını 20 tane erkek ile basıyordu(kullanacak kelime bulamadım)kadın gel bize katıl gibi laf ediyordu.Ek olarak ana karakterin babası ana karakterin annesini hizmetçi ile aldatıyordu.Bunun üstüne ana karakter gelip babasına ceza gibi bir şey veriyordu ancak hizmetçi evde çalışmaya devam ediyordu.Banlanırım diye anlatmıyacağım dedim döktürdüm resmen.Yazdıklarıma bakınca ben ne izlemişim lan dedim kendi kendime.Tüm görüşlerim değişti.Gereksiz cinsellik alayına ben neleri hazmetmişim.:agla:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık