Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Anime, Manga ve Webtoonlar

İyi bir komedi ve iyi müzikler Myanimelist'in ilk 15'ine 6 tane seri sokmak için yeterli bir özellik değil. MAL'ı örnek vermem sebebim kullanıcı oylarıyla sıralamanın oluşması bence serinin ne kadar abartıldığını gayet iyi bir şekilde gösteriyor bu durum.
Olay sadece komedisi ya da muzikleri değil ki, draması, aksiyonu her şeyiyle başyapıt bir seri. Sadece ''Shogun Assassination Arc/Farewell, Shinsengumi Arc/Kabukicho Four Devas Arc'' gibi arclar bile en iyi demeye yeter. (Daha bu kalitede 10 arc sayılır ama uzatmaya gerek yok). Gintama'nın ciddi arclarının kalitesinin 10 da 1 ine erişebilen seri yok. Oda 20 yıldır seri yazıyor yapabildiği en büyük başarı ''MF'' o da ne kadar başarı sayılabilirse kendi içinde onlarca saçmalıkla dolu. Gintamayı zaten bu kadar sevilir yapan (en azından ben ve seriyi seven arkadaşlarım için) zaten draması ve aksiyonu komedisi değil. Seri hiç bir zaman tamamen komedi serisi olmadı zaten. Komedi unsuru bolca var ama ana tema komedi değil. O yüzden seriyi tamamen bitirmeyip başları izleyip bune abartı ortalama komedi serisi bu falan filan gibi yorumlar saçma geliyor. Tamamen izleyip abartı dersen de senin zevkindir bana laf düşmez.

Son düzenleme:
Serinin abartılmış olması kötü olduğu anlamına gelmiyor. Gintama iyi bir seri olabilir ama en iyi 25 anime arasında bir serinin 9 sezonu/filmi olmasını cidden mantıklı bulabiliyor musun ? Çünkü bu diğer tüm serilerle arasında uçurum boyutunda bir fark olduğu anlamına gelir.
benim için gintamanın 9 sezonunun birden mal de listeye girmesninin gram önemi yok. ama koyacak olsaydım izlediğim animeler içerisinde gintamayı ve yorozuya yo eien nare filmini ilk 5 e koyardım. benim için abartılmış seriler dragon ball, naruto, bleach falandır. insanların çocukken severek izlediği ancak büyüdüklerinde ne kadar kötü olduklarını kabullenmedikleri serilerdir bunlar

Dragon ball olabilir. Dövüş konusunda istenilen hemen hemen herşeyi veriyor fakat geriye kalan kısım tamamen bomboş sadece Zaman öldürmek için izlenir başka türlü hayatınıza hiçbir şey katacağını sanmam.

Kezza narutoda öyle tamam anladık çok güzel bir seri ama cidden her oynadığım oyunda herhangi bir üyeli sitede sasuke,Naruto,itachi vs. Gibi isimlerin milyonlarca farklı versiyonunu göreceğimiz kadar inanılmaz bir şey değil. Youtubeye her girdiğimde anime etiketine her girdiğimde bu akatsuki, Naruto güç sıralaması tarzı videoları görmekten cidden sıkıldım hadi herşeyi geçtim yav neden hepsinde karşıda kim olursa olsun akatsuki veya Naruto kazanıyor anlamadım gitti :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık