Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Anime, Manga ve Webtoonlar

Çizimleri güzel, bir tarzı var. Çizime bir şey demiyorum ancak çizimleri muhteşem olan ama kıytırık eserler çizen pek çok mangaka mevcut.

Ben hikayesinden bahsediyorum. Korku türü oldukları için dandik geliyor olabilir gözüme ama bir numarasını göremedim.
Korku işi yapmak gerçekten zor ve de genellikle fos çıkıyor haklısın yine de tebrik etmek lazım korku/gerilim alanına yönelmek bile cesaret ister

gintama en iyi komedi animesidir. net. ayrıca opening ve endingleri çok güzel
İyi bir komedi ve iyi müzikler Myanimelist'in ilk 15'ine 6 tane seri sokmak için yeterli bir özellik değil. MAL'ı örnek vermem sebebim kullanıcı oylarıyla sıralamanın oluşması bence serinin ne kadar abartıldığını gayet iyi bir şekilde gösteriyor bu durum.

Sword Art Online: Ergen eğlendirme animesi.

Fairy Tail: Ecchi olacakken direkten dönüp Shounen olmuş. Ejderhalar, büyülü bir evren, büyücü loncaları falan derken Orta Dünya'nın Japon versiyonu olabilecek bir potansiyel asosyal bebelerin oppai rüyasına dönüşmüş.

Bu iki anime vakti zamanında öyle bir abartıldı ki izlenebilir seri olsalar bile nefret ettirdi kendinden.

İyi bir komedi ve iyi müzikler Myanimelist'in ilk 15'ine 6 tane seri sokmak için yeterli bir özellik değil. MAL'ı örnek vermem sebebim kullanıcı oylarıyla sıralamanın oluşması bence serinin ne kadar abartıldığını gayet iyi bir şekilde gösteriyor bu durum.
siz ne bekliyorsunuz bir animeden ben onu anlamadım. aptal aptal konuları ve ve bu konulara uyumlu güzel bir komedisi var. hikayeye bağladıktan sonra bence de kötü bir anime oldu ama rastgeleliğin olduğu zamanlarda gayet güzeldi. aksine, birinci olan fma hiç hoşuma gitmedi. 20 bölüm falan dayanabildim. her animenin mükemmel bir hikayeye ve harika bir dünyaya sahip olması gerekmiyor. one piecein hikayesi ve kurgusu güzel de ne oluyor? animesi izlenmiyor bile...

siz ne bekliyorsunuz bir animeden ben onu anlamadım. aptal aptal konuları ve ve bu konulara uyumlu güzel bir komedisi var. hikayeye bağladıktan sonra bence de kötü bir anime oldu ama rastgeleliğin olduğu zamanlarda gayet güzeldi. aksine, birinci olan fma hiç hoşuma gitmedi. 20 bölüm falan dayanabildim. her animenin mükemmel bir hikayeye ve harika bir dünyaya sahip olması gerekmiyor. one piecein hikayesi ve kurgusu güzel de ne oluyor? animesi izlenmiyor bile...
Serinin abartılmış olması kötü olduğu anlamına gelmiyor. Gintama iyi bir seri olabilir ama en iyi 25 anime arasında bir serinin 9 sezonu/filmi olmasını cidden mantıklı bulabiliyor musun ? Çünkü bu diğer tüm serilerle arasında uçurum boyutunda bir fark olduğu anlamına gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık