Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mistik Zoan türünde Orochi örneği de var. Yonko'nun meyvelerinin hepsi serideki en güçlü meyveler içinde zaten ya. Teach'in Yami Yami ve Gura Gura'sı, Linlin'in Soru Soru'su muazzam meyveler. Shanks'ta çıkmayacak gibi görünüyor, diğerleri böyleyken Shanks'ta olmaması da ilginç aslında.
Ama benim kastettiğim mesele Marconun yonkou olma ihtimali ve imkanı ve muhteşem bir yonkou oluşumu( belki de en büyük) olmasına rağmen saklanarak sadece 1 tane köyü kurtarabilmesi. Bu büyük çapsızlık. Orochi için de bence eski kurozomilerden biri ryuma popülaritesinde Wanonun büyük kötülerinden biri çıkacak, belki de ryumanın rakibi olarak gözükecek.

Kaido'nun meyvesi saldırı + defans verirken Marco'nun meyvesi sadece defans veriyor :d Kaido'nun bu yüzden +2 puanı daha fazla :/

Kaido'nun meyvesinin özellikleri ise çok çeşitli. Marco'nun öyle olduğunu zannetmiyorum.
Ankanın savunması her türlü daha iyidir. Mitolojide külünden tekrar doğan bir yaratık. Atakta zayıf ama özel bir alevi var ve bunun iyi bir atak gücü olabilir

Çok ağırdı. Hele en ağırı yendiği en güçlü düşman diye geçilmiş ama Jinbei berabere kalmıştı Ace ile. Onu da adamı yaptı harbi.
İkisi yere yığıldıktan sonra ayağa kalkıp Wbye saldıran Ace yani. Wb gelmese Jimbeiye ayağa kalkıp vurabilecek durumda. Eğer bu savaş Ace kazandı değilde berabere diye geçiyorsa Rob Lucci ve Katakuri savaşı da berabere
Arada Dragona da laf cakmisin, güzel güzel
Beğenmene sevindim :) Sevdiğim karakterleri laf atılamaz olarak görmem onları ciddi tartışmalarda savunurum ama normal zamanda ben de geyiğe vururum. Zaten bir seriden böyle keyif alınır bana göre. Çok kasmamak lazım.

Bak ona bir şey demem. "Savaştan sonra sağ kalırsa öldürme" demek başka bir şey, ama yine de olay benim dediğime geliyor.
E zaten kac yildir aranan bilinen birseyin yani one piece'nin sadece robin sahesinde bulunabilmesi çok saçma olurdu herkesin kendi planlari vs olmak zorunda robin sadece kısa yol başka şekilde bulunamasa kimse korsan olmaz ki tek seçenek var ne uğraşıcama gider konu

Konuda 2 yıl önce Kaido'nun meyvesi hakkında yapılan tahmin paylaşıldığını gördüm.

4ch'de ise 2015'te Kaido'nun meyvesi hakkında yapılan tahmin:

So, I have a Theory about Kaido and his DF if he got one
I think of a Koi Zoan.
A Fish Zoan is totaly what Oda would do. A totaly useless DF at first glance, but mastered to a perfect extend.
Aso, there is the chinese Koi Legend, in wich the Koi can become a Dragon.
And Dragons are said to be the most powerfull creatures.

>Kaido has Whiskers, like Koi Fish and chinese Dragons
>His Lore so far and his appearance implied Asian History (connections to Wano, again his Whsikers, shimenawa ropes around his belt)
>Koi Fish tend to be said to bring luck, and Kaido is very lucky (escaping captures, breaking blades, etc)
>DF Abilities are not canceled by Seawater (Luffy is still able to get streched)
>so he would be able to breath under water, thus can't drown himself
>His drop from the Sky sland could be a nice reference to a Magikarp Splash
>like a Magikarp Splash it did no damage, at least to himself, so it didn't do the intented thing
Edit:

Çin Ejderhaları arası da benzerlikler kurduğum zaman şansa sahip olup ve suya hükmedip ölmeme durumundan bahsetmiştim.

Son düzenleme:
Sanji'
Konuda 2 yıl önce Kaido'nun meyvesi hakkında yapılan tahmin paylaşıldığını gördüm.

4ch'de ise 2015'te Kaido'nun meyvesi hakkında yapılan tahmin:

Edit:

Çin Ejderhaları arası da benzerlikler kurduğum zaman şansa sahip olup ve suya hükmedip ölmeme durumundan bahsetmiştim.
Yok artık, inanılmaz bir tahmin yapmış. Oda'nın tarzını çok iyi yakalamış, helal olsun.

Sanji'

Yok artık, inanılmaz bir tahmin yapmış. Oda'nın tarzını çok iyi yakalamış, helal olsun.
Bağlantıların bu kadar yakın olduğunu görünce bende şaşırdım.

Mesela bıyık konusunda:

Bıyakların açısı aynı mesela.

Şans meselesi ve ölmeme durumu da öyle. Benim asıl ilgimi çeken taraf Kaido'nun atlayışını meyve ile bağlaması çok ilgi çekici yaptı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık