Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baş üstüne! :utaniyorum:
Zaten bugün beni kızdırdığı nokta Rogera Garpa atar yapan çocuk neden bunun bisentosunu yalıyor diyeydi ama belli ki en güçsüz anında eline düştüğü için kolu kanadı kırılmış garibimin. Ace'e ben de bir nebze acıdım. En azından Tamayı sevindirmek istemiş aferin aslan parçasına!
Her ne kadar beyin hücreleri kalıcı hasar almış olsa da özünde iyi çocuk sonuçta. :gamyon: Zayıf anlarında onları yakalayıp esiri yapmak Wb'nin uzmanlık alanıdır zaten. Kader kurbanı oldu Ace. :(

Her ne kadar beyin hücreleri kalıcı hasar almış olsa da özünde iyi çocuk sonuçta. :gamyon: Zayıf anlarında onları yakalayıp esiri yapmak Wb'nin uzmanlık alanıdır zaten. Kader kurbanı oldu Ace. :(
Sen Luffynin yanındayken nezaket dersleri al, git koca yonkouya teşekkür etmek için onca yol tep ama alkolik bir zalım gelsin senin tüm ayarlarını bozsun. Çocuk çok çekmiş belli. :agla:

Sen Luffynin yanındayken nezaket dersleri al, git koca yonkouya teşekkür etmek için onca yol tep ama alkolik bir zalım gelsin senin tüm ayarlarını bozsun. Çocuk çok çekmiş belli. :agla:
O zaman bu acılı günlerinde reddi'ye destek çıkalım biraz. :( Ace adamdır falan dedin mi zevkten dört köşe olur zaten.

@RedTeroR
Şimdiden günaydın en gariban karakterin en masum fanı. :(

Flashbackte Marco'nun Beyaz Sakal Korsanlarıyla olan günlerini görüyoruz. Ace Beyazsakal'dan Kaido'ya saldırmasını istiyor çünkü yerine getirmesi gereken bir sözü varmış. İzou ve Marco, Oden'in ölümünü ancak yıllar sonra öğrendiklerini açıklıyorlarmış. Bundan sonrasında da, çok sefer Wanokuni'ye saldırmak hakkında konuşmuşlar fakat eğer Kaido'ya saldırırsalar çok fazla canlar yiteceği bildikleri için bildikleri için durmuşlar

Ace BeyazSakala'dan tek başına gitmesine izin vermesi ister. Shirogihe öfkeli bir şekilde Oden'in kendisine karşı kazanamadığı adamı yenebileceğini düşünmekle Ace'in kendini abarttığını söyler. Daha sonra Ace'e sopa çeker.

Teach güler ve Ace'in büyük isimli kelleleri istiyor olmasını anladığını söyler. Marco, Ace'in peşinde olduğu şeyin bu olmadığını söyler. Marco ve Izou Ace ile konuşur, ona Babalık olur işaretini verir vermez, onların da Ace ile birlikte geleceklerini söyler.
ashgjfdkldşsşkgsaşdsfkşdg

Beyazçuval ve poşet tayfasından daha azını beklenemezdi.

Üye silindi 1004

Yok neymiş çok canlar gidermiş yok Beyazsakal intikam almak istememiş falan geçeceksiniz Linlin neden Edward'ın, Kaido'yla savaşmadığının cevabını veriyor.

Big Mom: Beni küçümseme
Şu anda bile , seni hala küçük erkek kardeşim olarak görüyorum.
Hatırla!!!, Rocks'ın düştüğü gün, Sana Uo Uo no Mi, Mistik tip (Balık) şeytan meyvesini Tanrı Vadisinde veren bendim.
Beyazsakal küçük erkek kardeşine saldırmak istemedi. Küçük erkek kardeş, büyük erkek kardeşi öldürmüş Edward nasıl intikam alsın. Teach'i bile öldürmeye kıyamayan adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık