Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkisi ateşler içinde, Luffy canım yanıyor diyo Ace mızmızlanma, ağlama erkekler ağlamaz diyor, Luffy tamam diyor. Ace, on yedi yaşında denizlere açılacağız diyor, kendi yolumuzu çizeceğiz bundan sonra diyor, Luffy ona ayak uyduruyor. Dadan'ın evinden ayrılıyorlar. Ace ben kaçmayacağım diyor, Luffy de hemen ardından onu görüp ben de kaçmayacağım diyor Dadan'ın adamları tutuyor. Sonra Jinbei'nin lafları vs var. Ama Ace'in Luffy'e olan konusu ise şevkat bu dediğim sahneler gibi sahneler değil. Birinde şevkat uyandırıyorsun diye o seni rol model almış olmuyor ki Ace Luffy'i rol model alsın.
Anlatma ona anlatma, boşa paralıyorsun kendini :gamyon:

@carpe d. em Ace hep bir kutup yıldızı gibi Luffy'i kendine rota olarak belirlemiştir :good:

Bence @Smoker haklı biraz. Aynı şekil Usopp tayfadan ayrılıp bir yerlerde ölseydi bizim tayfa onun intikamını almanın peşine düşmezdi diye düşünüyorum. Bu yüzden WB'i de bundan dolayı yargılamak biraz acımasızlık olabilir.

Bence @Smoker haklı biraz. Aynı şekil Usopp tayfadan ayrılıp bir yerlerde ölseydi bizim tayfa onun intikamını almanın peşine düşmezdi diye düşünüyorum. Bu yüzden WB'i de bundan dolayı yargılamak biraz acımasızlık olabilir.
Lütfü şuan Ace'nin intikamının peşine düşüyor mu ? Sen bu lütfücülere bakma biraz tuhafdırlar.

Beyazbıyık, Oden'in öldüğünü 17 yıl sonra öğrenmiş, ama forumdaki çoğu kişi ertesi gün ölmüş de, Beyazbıyık gitmemiş gibi yorumluyor olayı. Üstelik gitmemesi de gayet anlaşılır. Roger gitmeden önce Beyazbıyık ile konuşacağını söylüyor. Oden orada "Beyazbıyık'a söyle, ben geri dönmeyeceğim, haberi olsun" falan diyebilirdi, ama demedi. Muhtemelen görmediğimiz bir sahnede Beyazbıyık durumu Roger'a sormuş, o da "Oden memleketine döndü" demiştir. Bunun üzerine konuşmaya gerek yok.

Üye silindi 6810

luffy çatıya çıkar. kaido ve bigmom ile 2vs1 dövüşmeye başlar. kaido yine sopayı alır tam luffy'nin kafaya geçirecekken luffy geleceği görüp kafayı çeker. sopa, o sırada luffy'e vurmaya çalışan bigmom'ın kafaya denk gelir. bigmom bayılır :)
güzel fikir :alkis:

@carpe d. em

Bugünden itibaren geçici olarak Ace'e vurmuyoruz carpem. Dady issues kavramını dibine kadar yaşayan bu çocuk her türlü beyinsiz işleri yapma hakkına sahip olabilir. Wb'den o kadar dayağı Zoro yese kafayı yiyip bir köşede kılıçlarını kemire kemire ölürdü mesela. :S

@carpe d. em

Bugünden itibaren geçici olarak Ace'e vurmuyoruz carpem. Dady issues kavramını dibine kadar yaşayan bu çocuk her türlü beyinsiz işleri yapma hakkına sahip olabilir. Wb'den o kadar dayağı Zoro yese kafayı yiyip bir köşede kılıçlarını kemire kemire ölürdü mesela. :S
Baş üstüne! :utaniyorum:
Zaten bugün beni kızdırdığı nokta Rogera Garpa atar yapan çocuk neden bunun bisentosunu yalıyor diyeydi ama belli ki en güçsüz anında eline düştüğü için kolu kanadı kırılmış garibimin. Ace'e ben de bir nebze acıdım. En azından Tamayı sevindirmek istemiş aferin aslan parçasına!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık