Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda Ace yaşasa luffy diye bir açıklama mı yaptı? Kaçırmışım o zaman. :/
Dediklerimin manga referansları da var. Açıklıyorum mantıklı şekilde beni kafadan atmakla suçluyorsun da daha senin bir manga sayfasını getirip önüme koyabildiğini görmedim. Ace, Sabo'dan daha potansiyelli ve ilerideydi. Luffy ile aralarında da yaş muhabbeti hep vardı zaten.

Son olarak kralı anma köşesi @RedTeroR

Dediklerimin manga referansları da var. Açıklıyorum mantıklı şekilde beni kafadan atmakla suçluyorsun da daha senin bir manga sayfasını getirip önüme koyabildiğini görmedim. Ace, Sabo'dan daha potansiyelli ve ilerideydi. Luffy ile aralarında da yaş muhabbeti hep vardı zaten.

Biz Reis'i bu yüzden sevdik zaten :utan: Yalnız son sayfada iki tane kral var.

Lider dedikleri dadan la. :hhh:
İkinci olarak serinin luffy'nin serisi olduğunu söyledim zaten. Yani seri sonunda en güçlü karakter luffy olacak. Ki ace bile kendi KK olmaktansa onu KK yapmak istediğini ölürken bile söyledi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık