Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana nedense mümkün gibi geldi. Çünkü Zoro uçuyor Luffy muhtemelen biz görmezken 5. kata çıktı. Kid ve Law da yine çıkıyor. Marco kalıyor ve durumu toparlıyor. Sanji bir şekilde kurtulup aynı kattaki Queen'in yanına varıyor ve Queen onu yere çarpıyor Sanji Drake'in yanına düşüyor. Ve bu üçü bakışıyor. Jinbe ile Who kapışıyor ve Nico Robin ve Brook Franky'nin yanına koşuyor (Zaten onun yanına doğru gidiyorlardı sanırım) ve Brook Franky ile kalıyor. Bunlar 998. bölümde yaptığı gibi her olay bir sayfa şeklinde yaparsa mümkün olan şeyler bence.
Oda 1000. bölümün tümünü vsye harcamaz.Bir ihtimal bölüm başı Rocks fbsi olur sonraki sayfalara doğruda vsler belli olabilir.

Oda 1000. bölümün tümünü vsye harcamaz.Bir ihtimal bölüm başı Rocks fbsi olur sonraki sayfalara doğruda vsler belli olabilir.
18 sayfalık bir bölümde bu ikisi de olabilir. Rocks bölümün girişinde 1-2 sayfa gösterilebilir. Oden de tanıtılmadan önce silüet şeklinde gösteriliyordu.

Bana nedense mümkün gibi geldi. Çünkü Zoro uçuyor Luffy muhtemelen biz görmezken 5. kata çıktı. Kid ve Law da yine çıkıyor. Marco kalıyor ve durumu toparlıyor. Sanji bir şekilde kurtulup aynı kattaki Queen'in yanına varıyor ve Queen onu yere çarpıyor Sanji Drake'in yanına düşüyor. Ve bu üçü bakışıyor. Jinbe ile Who kapışıyor ve Nico Robin ve Brook Franky'nin yanına koşuyor (Zaten onun yanına doğru gidiyorlardı sanırım) ve Brook Franky ile kalıyor. Bunlar 998. bölümde yaptığı gibi her olay bir sayfa şeklinde yaparsa mümkün olan şeyler bence.
Olabilir de ben Rocks umuyorum çünkü Rocks çıkmazsa çok yerel bir bölüm olur, herif hala Tama'ya falan diyalog yazarken hepsini sığdıramaz bence 35-40 sayfa çıkarsa başka tabi.

Olabilir de ben Rocks umuyorum çünkü Rocks çıkmazsa çok yerel bir bölüm olur, herif hala Tama'ya falan diyalog yazarken hepsini sığdıramaz bence 35-40 sayfa çıkarsa başka tabi.
Bana göre bu bölüm Rocks'la alakalı kısa bir fb sonraki bölümde vslere ayrılmalı.Hem bu sayede fb çabuk bir şekilde geçiştirilmez.
Rocks olsa hayır demem. Ama 1000. bölüm gibi bir bölümde ana karakterler de gözükmeli. En çok onların hakkı bu. Bir oradan bir buradan şeklinde 20 sayfa bile verebilir bence.

Ben soğudum tayfadan biraz bölüm sonuna çift sayfa Luffy vs 3 amiral misali Bm ve Kaido'ya fitim.
Tayfa gözükmedi ki soğuyalım. :) Ben 1000. bölümde 10 Hasır Şapkanın da gözükmeye hakkı var diye düşünüyorum. Rocks sonra da anlatılabilir ama 10 bölümdür geri sayım yaptıklarına göre One Piece en güzel bölümü olmasa da dolu olacak gibi. 100, 500 ve 1000 bunlar önemli sayılar. Bana kalsa sayının yuvarlak olması hiçbir anlam ifade etmiyor ama genellikle umursanır bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık