Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.denizciler hükümete yalakalık yapmaz zaten onun kuruluşu.2.akainu için bu kadar ters olsa her türlü atar onu denizcilerden öldürtme emri çıkartır.3.denizcilere güven falan azalmadı dahası devlet adına kral önünde eğildi özür diledi son anda bile halk seviyordu donanmayı.4.dediğim gibi shiclik kamburdu onu aldı adamın itibarı arttı daha da.5 troll değil de cidden bunları düşünüyorsan baya yanlış okumuş düşünmüş yorumlamışsın.Hem olayları hem karakteri.Donanma için gördük ki amiral bulmak zor değil.Atılmadığına üstüne yeni göreve gönderildiğine göre her şey düzgün ve doğru imiş.Devrimci gibi görünebilir smoker de ters baĞzı donanma mantığına.Ama cayır cayır görev yapıyorlar.Basamak olarak görmüyorlar....Zararlı fujitora...............
Amiral bulmanın o kadae kolay olduğunu sanmıyorm. Akainu kuduruyodu en son Fuji hakkında. Buna rağmen Akainu gibi ters bir adam atmadıysa bunun sebebi adam bulamamalarıdır bence.
Ben direkt Violanın sözlerinden yola çıkıyorum. Kız donanmaya güveneceğime korsanlara güvenirim diyor. Bu güven azalması değil midir sence?
Schilik konusunda da Croco olayında kalkmayıp bu kadar büyük olay olması beklendiyse o güne kadar işlerine yaradığı içindir. Dressrosa konusu bu kadar büyümese kaldıracaklarına inanmıyorum ben.

Amiral bulmanın o kadae kolay olduğunu sanmıyorm. Akainu kuduruyodu en son Fuji hakkında. Buna rağmen Akainu gibi ters bir adam atmadıysa bunun sebebi adam bulamamalarıdır bence.
Ben direkt Violanın sözlerinden yola çıkıyorum. Kız donanmaya güveneceğime korsanlara güvenirim diyor. Bu güven azalması değil midir sence?
Schilik konusunda da Croco olayında kalkmayıp bu kadar büyük olay olması beklendiyse o güne kadar işlerine yaradığı içindir. Dressrosa konusu bu kadar büyümese kaldıracaklarına inanmıyorum ben.
Şuan 1 kadın 1 erkek var amiral olabilecek.Dünya geneli adam bakmaya bakar.Ama mangaka 3 de ısrarcı bu yüzden 3 kişi amiraller.Viola dediğin dof'un yatak arkadaşı olan mı ? Onun sözleri=dünya halkı ha wow :D Shiclik in kaldırılma sebebi fujitora-vegapunk iş birliği.Denizcileri teknolojik açıdan güçlendiren adam var.Ve bunu destekleyip meyvesini alan.Neden bunda ısrar ediyorsun anlamadım.Dünyanın en iyi kılıç ustasına silkin git diyen kurum var ortada demek ki daha iyisi var ellerinde :D shicler zamanında ingilizlerin bazı korsanlara tanıdığı imtiyazların OP iz düşümü.Oradan alıntı yaptı mangaka.Sonra kaldırdı hepsi bu.Bir croco gider diğeri gelir.Ama devir değişti işte.Ha şunu da diyeyim başa akainu geldi diye sistem değişmedi değişmez de.Sadece uygulama metotları değişir ki gördüğümüz hala aynı donanma.Sadece teknoloji açısından daha güçlü üzerine akainu dan daha saldırgan.Onun dışı her şey aynı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık