Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte ben de karaktere yakıştıramadım ve çekindiği ya da önemsemediği için elini taşın altına koymadığını düşünüyorum. Bu da benim için bir yanlış ve eksiktir. Yakışmadı.
Ben de gitsin ve fişi çeksin isterdim, o durum daha hoşuma giderdi, ama yazar o topa girmemiş. Oda bir nevi buna mecburdu aslında. Beyazbıyık gitseydi sorunu kökünden çözerdi çünkü, o yüzden onu Wano'ya götürmeyecek bir senaryo yazdı.

Birisi gelmeyecek olacak şeyi söylüyorum herkes not alsın. Kaido ne diye ağladı 9 Kın’a?? Korsan ittifakları şerefsizdir birbirlerini satar diye.

Luffy, Zoro ve Kid başta çok iyi baskı kuracaklar.

Geriye kalan Novalar ve Uçan Altılı da bu durumu görünce şahlanacak Yonkoulara saldıracak. Ayrıca bizim tayfa Linlin’le de tooop gibi oynadı. Kaido değil ama bizim tayfanın geri kalanı Big Mom’a, OZ V2 gang bang yapacak.
Mevcut kadro iki imparatoru alt etsin, net opu bırakırım daha da okumam.

Eşitlik sağlasın diye BM'nin 3 tane komutanını getirmemiş herif :D Kata şurada olsa ne King şelaleden BM korsanlarını düşürürdü ne de Big Mom saçma sapan hallere düşerdi.
Kadın tayfasında doğru düzgün adam getirmiyor, ona rağmen kaido'nun tepkisi belli:

Ben de gitsin ve fişi çeksin isterdim, o durum daha hoşuma giderdi, ama yazar o topa girmemiş. Oda bir nevi buna mecburdu aslında. Beyazbıyık gitseydi sorunu kökünden çözerdi çünkü, o yüzden onu Wano'ya götürmeyecek bir senaryo yazdı.
Zirve halinden uzak bir Beyazbıyık, Kaido'ya kaybedebilir sanki hem meyve yeteneği de tek başına olmadığından toplu savaşa uygun değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık