Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

O durum halen bende soru işareti olarak duruyor. Bize Kaido'nun, Beyazbıyık'ı durdurmak için harekete geçtiği söylendi, ama belki de adam yardım etmeye gidiyordu.
Yardım olmasa bile büyük ihtimalle Linlin'le yaşadıkları gibi bir durum olacaktı. Pazarlık etmeye ya da eski günleri anmaya da gidiyor olabilirdi.

Ace'i Korsanlar Kralı yapacağım.

Ace'i kral yapmak için gerekenler

Big Mom ve Kaido'yu öldürmek.

- Ace "hadi gidip Kaido'nun kafasını alalım babacım!! Beraber başarırız!!!"

- Beyazsakal "Çok insan ölür olmaz...."
Beyazsakal için one piece'e en yakın kişi deniliyordu.

Big mom yonkouları hatta beyazsakalı bile indirebilirdim lafı ile beyazsakalı ayrı kefeye koyuyor.

Kaido o yaşlı beyazsakal ölmeye nasıl başardı diyor.

Sana sorum şu sevgili Yuba,sence beyazsakal sadece oturarak bunlara nasıl üstünlüğünü kanıtladı.

Abisi seviyor işte keratayı. Zaten Luffy denize açıldığında merak edip gidiyor bakıyor, tayfasını görüyor rahatlıyor. Bakıyor Zoro var iyi kollarlar Luffy'i gözümün arkada kalmasına gerek yok diyor. Abi şevkatini bile eğip büktün ya nasıl adam çıktın.
Kesin abi şevkati.:D Yamato sabah akşam ondan bahsediyorsun diyor. Çok belli Ace'i derinden etkilemiş.:D

Üye silindi 1004

Beyazsakal için one piece'e en yakın kişi deniliyordu.

Big mom yonkouları hatta beyazsakalı bile indirebilirdim lafı ile beyazsakalı ayrı kefeye koyuyor.

Kaido o yaşlı beyazsakal ölmeye nasıl başardı diyor.

Sana sorum şu sevgili Yuba,sence beyazsakal sadece oturarak bunlara nasıl üstünlüğünü kanıtladı.
Kanıtlayamadı. O üstünlük geçmişten ve Beyazsakalı abi olarak görmelerinden dolayı. Korsanlar Kralı olmaya en yakın kişi Linlin aralarında. Hem elinde bir yazıt var ve üstüne yazıtı okuma ihtimali olan birine sahip.

Kesin abi şevkati.:D Yamato sabah akşam ondan bahsediyorsun diyor. Çok belli Ace'i derinden etkilemiş.:D
Luffy övmüyor sanki Ace'i, geç o işleri. Bildiğin Ace büyük bir sevgi duyuyor Luffy'e o da küçük kardeşi olmasından ötürü. Jinbei'ye de anlatıyor, kollayın Luffy'i tayfası kollar zaten sağlam tayfa var, gözüm arkada kalmayacak diyor. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık