Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy hasta Wb yi geçmiştir bence. Marineford da içten patlamalı bir şey kullanmadı. Gösterildiği kadarıyla o son halini alacak kadar power up ı var gibi Luffy nin.
Snakeman vs Deprem yumruğu görsellik hoşuma giderdi.
He ben Roger la kapışan genç Wb i prime alıyorum. Marineford Wb daha zayıf (aksini söyleyenler var onun için belirttim)
Içten patlatmak bizim isimiz :)

Pedro ile bağı yoktu demek abesle iştigaldir.

Diğer mesele ise anlık uydurduğun bir manevra olmuş. Yoksa Oven'ın balık adamları az daha pişmiş balık yaptığını unutmuş olmalısın.

Ki hepsini geçtim kurguladığın senaryo gerçekleşmiş bir şey değil tamamen ihtimal familyasından. Bu da Lütfü'nün gayet 2 laf edip basıp gittiği gerçeğini değiştirmiyor.

Bon chan mesela rüyasında bile hatırlamıyordur. OP karakterleri Lütfü için araçtır.
Luffy ne yaprsa yapsın hep bir açıklaması vardır ve hep haklıdır. Boş yapma Roche.

Pedro ile bağı yoktu demek abesle iştigaldir.

Diğer mesele ise anlık uydurduğun bir manevra olmuş. Yoksa Oven'ın balık adamları az daha pişmiş balık yaptığını unutmuş olmalısın.

Ki hepsini geçtim kurguladığın senaryo gerçekleşmiş bir şey değil tamamen ihtimal familyasından. Bu da Lütfü'nün gayet 2 laf edip basıp gittiği gerçeğini değiştirmiyor.

Bon chan mesela rüyasında bile hatırlamıyordur. OP karakterleri Lütfü için araçtır.
Tamam da pedro için o anlık ne yapabilirdi?

Jinbei olayını ise 822662 kere yazmışımdır. Anlık bir durum değil. Ki manga da da luffy biz de kalıcaz dediğinde jinbei açıklıyor, onlar sizin için kalıyor diyor. Geminin batma durumu vs de vardı. Yani hepsi o an orada savaşsa ölürlerdi. Oven'ı ise jinbei den bilmem kaç kat güçsüz alaadin bile yenebilir.

Bon chan içinde yapabileceği bir şey yoktu. Ace'e gidiyordu ki luffy nankör biri olsa ace'i kurtarmak için ID de yaptıklarının hiçbirini yapmazdı. Adam belki ellerimi kaybedecek ama seni geçip Ace gidicem diyor ve zehre yumruk atıyor yav. Yani intikam delisi bir karakter olmasa da wb dan daha fazla önemsiyordur.

Yani evet normal ama işte Ace'i ne seviyelerde bekliordular o yüzden normal değil.:D Ayrıca Yamato da gelişen birisi. Ace ile savaştığındaki Yamato olamayacağı da bariz. Sadece bu konuda sorulsa Ace ve Yamato sahneleri böyle çizilir demezdi kimse. Vallaha ne yalan söyleyeyim ben daha güçlü bir Ace bekliyordum. Buradaki Ace baya baya çaylak güçte bir Ace. Wano'ya gelene kadar Yonkou elemanları ile hiç karşılaşmamış. Shichibukai de görmemiş. En fazla Yamato kadar güçlü Kaptanlar görmüştür belki. Ama tepkilerinden Yamato gibi biriyle de yeni karşılaştığı ortaa çıkıyor. Öyle dikkate değer bir düşmanı olmamış Ace'in. Wano'ya geldiği sırada zaten yetkli seviyede Kaido korsanlarından kimse yok. Luffy'nin ilk 6 aylık Grand Line macerası, Ace'in Wano'a kadar ki olan macerasından daha tehlikeli geçmiş çok açıkca ortada bu.
Katılıyorum dediklerine, ayrıca ekleme yapmak istiyorum. Bir karakterle çarpışmış olmak bir güç belirtisi değildir, arada güç uçurumu olmadığı müddetçe birçok kesinlikle denk olmayan karakter birbiriyle belli bir müddet çarpışabilir. Kaldı ki seneler öncesinin çarpışmasından bahsediyoruz, yamato halihazırda gelişmekte olan bir karakter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık