Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

998: Zeus'un İhaneti!? Köşeye Sıkışmış Nami!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    39
İşini gördü gitti kendi kılıcına bastı hakiyi indirdi adamları. Durduk yere niye bassın başka kılıca zaten kendi kılıçları orda. Basınca gördük liderlerine tek attı. Sunduğun örnek o kadar saçma ki.
Yav ben sana diyorum ki karşıda ki samurayların da kılıçları dandikti Zoro'nun kılıçlarını kendi kuvveti ile kırdı kılıcın dandik olması ayrı mesele tabiki fakat güçlüysen kılıcını kırdırmazsın kolay kolay olay bu :D Tabi ki dandik kılıçlar dereceli kılıçları kıramazsın burada Zoro bir tık ezilmiş sunduğum örnek baya iyi de senin kabul etmen zor. Zaten animeyi referans alman tartışmamam gerektiğini hatırlatmalıydı bana.

İkisi de aynı sonu paylaşmış King ve Katakuri tarafından arada bir fark göremiyorum :D tabi bu iki sağ kolun aynı güçte olmasından da kaynaklanıyor. Biri dodgeluyor biri direk tutuyor fiziksel olarak King üstün tabi :D
Evet birisi suitli İchiji'ye tek atarken,diğeri suite çizik dahi atamadı.Baya aynı güçteler sorma .d

Yav ben sana diyorum ki karşıda ki samurayların da kılıçları dandikti Zoro'nun kılıçlarını kendi kuvveti ile kırdı kılıcın dandik olması ayrı mesele tabiki fakat güçlüysen kılıcını kırdırmazsın kolay kolay olay bu :D Tabi ki dandik kılıçlar dereceli kılıçları kıramazsın burada Zoro bir tık ezilmiş sunduğum örnek baya iyi de senin kabul etmen zor.
Kolay kolay kırılmadı zaten kaç tane adam kesti kaç kişiye değdi o kılıçlar. Zoro'nun gücüyle ne alakası varsa sanki adamlara yumruk atıyor kılıçla vuruyor. Dandik kılıç haki de basmazsan bir süre sonra kırılır mantıken.

Evet birisi suitli İchiji'ye tek atarken,diğeri suite çizik dahi atamadı.Baya aynı güçteler sorma .d
King orda peşinden gitse Sanji'nin leşi çıkardı bu arada vurduktan sonra boğazını filan sıksa aynısı olurdu pek bir fark olmazdı ister anime olsun ister manga olsun. Katakuri de bırakınca dövüşmeye devam etti İchiji.

İş manga'dan yürümeyince animeden referans alalım bari demiş tutunacak dal kalmayınca :D
Nereye bakarsan bak Zoro'nun net üstünlüğü belli zaten görene :D ;)

King orda peşinden gitse Sanji'nin leşi çıkardı bu arada vurduktan sonra boğazını filan sıksa aynısı olurdu pek bir fark olmazdı ister anime olsun ister manga olsun. Katakuri de bırakınca dövüşmeye devam etti İchiji.
Bana varsayım ile gelme,panel ile gel.Adam Sanji'nin boğazını sıkmayı bırakıp daha kötüsünü yapıyor zaten.Tam zoan formunda çivileyip öldürmeyi deniyor herifi.Sonrasında da çizik yok Sanji'de.

Bana varsayım ile gelme,panel ile gel.Adam Sanji'nin boğazını sıkmayı bırakıp daha kötüsünü yapıyor zaten.Tam zoan formunda çivileyip öldürmeyi deniyor herifi.Sonrasında da çizik yok Sanji'de.
Havadaki Sanji'yi gagasıyla ittirip duvara vuruyor. Yere vurup yerle gaga arasında kalmıyor Sanji ya da Zoro gibi bekleyip karşılık vermiyor zaten havada. Sanji de bir şey olmaması normal zaten bütün hasarı suit aldı suit sağlam mı tamamen onu göremedik. Ki animede de sırf rüzgardan gözlükleri kırıldı. İlk o saldırıyı yapsa sonra sıksa boğazını bence aynı durum olurdu ama varsayım istemiyorsun yapcak bir şey yok :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık