Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

998: Zeus'un İhaneti!? Köşeye Sıkışmış Nami!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    39
Bölüm beklentilerimi karşıladığından iyi dedim. Beklentim=izlerken eğlendirmesi.
Yamato, zihinsel ve duygusal olarak tayfaya katılmaya çok uygun bir karakter ve eğer katılmazsa Kid ve Momonosuke övmek zorunda kalacağım. Umarım katılır hehehehe

Anime kalitesi bizim Türkiye'nin dizi kalitesi gibi. Yakında daha fazla bölüm için manga dan 2-3 kare gösterip onu anime diye bize sunacaklar. Senede 10-12 bölüm çıkarsalar, hem onlar bu işten sıkılmaz hem de biz kaliteli bir anime izlemiş oluruz.

Anime'yi yapanların saçmalamasından başka bir şey değil. Suitsiz Sanji Queen'in dinozor formuna bir koydu helikoptere döndürdü. Aynı Sanji Suitle King'i yerinden oynatmıyor mu yani. Mangada bile Sanji'nin zorladığı ayan beyan ortadayken burada etkisiz gibi gösterilmesi çok absürd. En komik sahnede Sanji gibi hızlı birinin Momo'yu aldıktan sonra havada yavaşça süzülmesiydi. Mangada bayağı alıp uzaklaşıyordu.

Zoro ile Sanji arasındaki güç farkı belli mi oluyor?

Zoro'yla, Sanji'nin bundan haberi var mı peki?

Zoro ile Sanji arasında bu kadar güç farkı varsa o zaman King ile Queen arasında da aynı fark olması lazım. Hiç alakası yok. Bölüm bildiğin sıçmıştı. Queen ile King arasında hiçte güç farkı varmış gibi durmuyor. Aksine tehlike arzı konusunda Queen, King'den çok daha tehlikeli biri.
Bi gün ormana gidecem ve kendimi meşe ağaçlarının ortasına atacam sonrada oradaki en doğru meşe ağacını kesecem. Meşe ağacıyla hemen bir marangoza gidip bundan bana en eğri yavşakları bile düzeltebilen bir sopa yapın diyem. O sopayı alacam hemen Japonyaya bir uçak bileti edinecem, binecem uçağa ve aynı kill billde katanayı nasıl yanına koymuşsa Uma bacımız ben o meşeyi öyle yanıma alacam. Japonyaya indim doğru bir taksiye binecem ve çek Toei sütüdyosuna diyecem, sütudyoya matrixte Neonun binaya daldığı gibi takla ata ata dalıp verecem odunu o Toei itlerine. Yermisin yemezsin, al buda borcum olsun diyecem verecem odunu taki o karakterleri düzelene kadar. Toeide işim bitince Odanın evine gidicem zili çalacam..... Arkası yarın :D
Ahanda aynı böyle.

Bi gün ormana gidecem ve kendimi meşe ağaçlarının ortasına atacam sonrada oradaki en doğru meşe ağacını kesecem. Meşe ağacıyla hemen bir marangoza gidip bundan bana en eğri yavşakları bile düzeltebilen bir sopa yapın diyem. O sopayı alacam hemen Japonyaya bir uçak bileti edinecem, binecem uçağa ve aynı kill billde katanayı nasıl yanına koymuşsa Uma bacımız ben o meşeyi öyle yanıma alacam. Japonyaya indim doğru bir taksiye binecem ve çek Toei sütüdyosuna diyecem, sütudyoya matrixte Neonun binaya daldığı gibi takla ata ata dalıp verecem odunu o Toei itlerine. Yermisin yemezsin, al buda borcum olsun diyecem verecem odunu taki o karakterleri düzelene kadar. Toeide işim bitince Odanın evine gidicem zili çalacam..... Arkası yarın :D
Ahanda aynı böyle.
Benim içimden geçenleri yazmışsın. Oda bile Sanji'ye böyle bir zulüm yapamazdı. Kesin Toei animede çalışanlar bizim Yontoryu'nun ekip arkadaşları.

Puhahahah İchiji ve Sanji eşit güçtedir aksi iddia dahi edilemez :D
Ahahaha Sanji normal haliyle bile İchiji'yle kapışabilirken şu halini İchiji'yle bir görüyorsan gözüne gözlük eline sözlük diyorum başka bir şey demiyorum.:hhh:

Paylaşacaktım, unutmuşum. Çok iyiydi o sahne. xD
-----------

Bölümde ilginç bir şey daha vardı. Sanji'nin King'e yaptığı saldırıda Page One için yapılan çizimleri kullanmışlar. Yani haftalık olunca zor oluyor, anlıyorum ama bari birkaç kareyi değiştirseydiniz. xD
Benim mangama bunca yıl bu kadar özensiz ve berbat bir anime yapsalar stüdyoyu basardım, hepsini kovardım. Elim kolum bağlıysa, gerekirse, protesto amaçlı manga bölümü çıkarmazdım bir süre. Oda, eskisi kadar değer vermiyor serisine ya da gerçekten yapabileceği bir şey yok. Belki de animeyi yapan stüdyo akrabasınındır, o da olabilir. :m

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık