Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King'in K. Hakisi iyi seviye de RS'li Sanji'yi sezebildi sonuçta. Zoro'nun K. Haki açığı bu şekilde kapanabilir.
Sanji'nin B Hakisi zayıf Zoro'ya kıyasla, Queen'nin sert derisini B. Haki Power up'ı ile bu açığı kapatabilir.
Gayet mantıklı da King'in k.hakisi sadece Queen'e göre iyi duruyor reis.Queen'de k.hakinin k si bile yok zaten.

Neydi bizim iddiamız :)
Reis hadi yine iyisin Yamato iddiasını kazanırsın da bana olanı kaybedeceksin.

Şu an görülen vslerden sadece Jinbe vs Who's Who mümkün bence.

Sasaki eğer Franky'ye yenilecek biriyse neden King'i filan sallamıyordu? Ben ancak Kaido ile içerim diyordu?

Tamam ben de Jack kadar bile yoktur diye düşünüyorum ama Franky kadar olup yıkımcı olacağım da demezsin.

Bazen bazı karakterler kendinden olduğundan çok daha güçlüymüş gibi bahsediyor One Piece'te. Ama o zaman niye P1 ya da Ulti değil de Sasaki ile Who's Who'nun tobi roppoda çıkıntı olarak gözüktüğünü merak ederim. Sasaki P1'dan güçlüdür herhalde. Sanji dahi yanında suitle bu adamı belki de yenememiş. Franky'nin bire bir yapması bana çok zor geliyor.
Tamam da siz çok mantıklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz olaya. Oda Buggy vs Mihawk için ben kimin kazanmasını istersem o kazanır demiş bir adam. Şuan Franky’e Jack’i bile yedirir yani.

Enma değil Zoro şov. Yakıt olmadan Bugatti gider mi?

Herhangi bir iddia :) Zoro'yla ilgili bir şeye girelim nasılsa kaybedersin. Ister misin ?
Girmişte olabiliriz çok iddaya giriyorum hafıza zayıf Sslerime bakarım. Girelim Zoro ile King eşleşirse 1 hafta yokum. Kaidoyu falan kesmesi de önemli değil iddiamız sadece King eşleşmesi. King ile eşleşmezse sen 1 hafta yoksun oldu mu ?

Bence hiçbir yerde dövüşler başlamayacak, Kaido bir sonraki bölümde adamlarını çatıya toplayacak ve 1000. bölümde tüm karakterlerin ödülleri açıklanacak ve karşılarına Luffy çıkacak ardından Kid, Zoro vs. gelecek.

Gayet mantıklı da King'in k.hakisi sadece Queen'e göre iyi duruyor reis.Queen'de k.hakinin k si bile yok zaten.

Reis hadi yine iyisin Yamato iddiasını kazanırsın da bana olanı kaybedeceksin.
Çok beklersin :)

Girmişte olabiliriz çok iddaya giriyorum hafıza zayıf Sslerime bakarım. Girelim Zoro ile King eşleşirse 1 hafta yokum. Kaidoyu falan kesmesi de önemli değil iddiamız sadece King eşleşmesi. King ile eşleşmezse sen 1 hafta yoksun oldu mu ?
Zoro ya King'e ya Kaido'ya dalacak. Ee şimdi King'i trans geçti ama daha güçlüsüne yöneldi diyelim niye kaybedeyim ? :) King'den aşağı biriyle dövüşürse diyelim daha mantıklı olsun en azından?

Bana Sanji'yi anlatma dostum ben Oda'ya sallıyorum.

Luffy Kaido'ya tek yürüse eyvallah derdim
Kaido söylenilen kadarıyla serinin en güçlü korsanı,şuan Luffy zaten birebirde yenemez.

Ama bu Zoro ile Sanji'nin King ile Queen'i yenemeyeceği anlamına gelmez.
Zoro ile Sanji King ile Queen'den çok daha güçlü olacaklar seri sonunda.

Birde bir şey daha söyleyeyim belki kızabilirsin bana ama.Luffy çoğu boss'u zaten yardımla yendi,rakibi aşırı güçlü oluyordu çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 122)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık