Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Söylediklerine katılırım ama bana burayı açıklaman lazım mahrum bırakan kim ? Adam orochi ile çalışıyorken ve bir çocukla kendini savunamayan kadını öldürecek kadar gözü dönmüşken bana dönerli pıçağ verin demiştir de yok sen o dövüş stilinde çok çalıştın şimdiye kadar seni ondan mahrum bırakalım mı demişler yani :oleyo2:

Bazen sitedeki üyelerin hayal güçlerine bayılıyorum, eleman karşı taraf için çalışıyor ve işini de yapıyor görüldüğü kadarıyla dönen pıçağ almaktan niye mahrum kalsın :hhh:
Adamın adını bile değiştirmişler. Amaçlarının Killer'ı asimile etmek olduğu açık. Yoksa verirler adama usta olduğu silahları %100 bi şekilde yararlanırlar. Hem diğer SMILE yiyen köylülere bakarsak, adamların benliklerini hala korumakta olduğunu görürüz. Killer'a çok daha farklı şeyler de yapılmış olabilir. Kaptanı Kid ile sahip oldukları derin bağları sayesinde kurtuldu bu beladan şükürler olsun.

Gene Apoo'yu tekleyememesinden daha çok iş yaptı Sanji , Momoyu Kingten kurtararak.Hatta direkt bunu arttırıyorum , Sanji şu wano'da Zoro'dan daha çok işe yaramıştır.
Zoro lafta anca :d
Senin gözünde eminim öyledir ;)
Gördük. Purgatory Onigiri'den güçlü dediğiniz saldırıyı arkasından yiyor herif ona rağmen Drake gibi bir adamın darbesini yiyerek yeniliyor sonrasında.
Zoro, arkadan saldırdığı adamın, önünde kendisini savunmak için tuttuğu silahı kesiyor çok ilginç gerçekten. Hem adama arkadan saldıracaksın hem adamın önünde savunma yaptığı silahı keseceksin herhalde silahı da ayıp olmasın diye kesiyor. Biraz ciddi bir tartışma gücü çıkarın karşımıza ya bu nedir arkadaş.

Artı bak adam silahı da kesiyor demek ki saldırının gücü hafiften düşmüş :ehe: Biraz daha başarılı şeylerle gel lütfen xD

Süpernova hunterı Zoro üç kağıtçı çıktı. Apoo'ya yenilmiş numarası yap diye cebine para bile sıkıştırmış olabilir sdjfsdfg

İyi de gemiye etki etmiyor mu o saldırı? :D G4 yiyip ayağa kalkan bir looser görsen herkes burada yerden yere vurur yahu g4'ü.:D Zamanında g2'sine yapılmadı mı? :D Adam sırf çok ağır hasar bırakamıyordu diye Dof'a g2 ile çöp ilan edilmişti.:D
Baya dokunmuş. xd Geçen bölüm Zoro, bu hafta Ace'ın ismi geçmesi. Hele 1000. bölümde Ace fb'si olduğunu düşünsene. xd Ulan çoğu kişi Apoo'nun kalakcağını biliyordu,hala hehee tek atamadı. xd

Adamın adını bile değiştirmişler. Amaçlarının Killer'ı asimile etmek olduğu açık. Yoksa verirler adama usta olduğu silahları %100 bi şekilde yararlanırlar. Hem diğer SMILE yiyen köylülere bakarsak, adamların benliklerini hala korumakta olduğunu görürüz. Killer'a çok daha farklı şeyler de yapılmış olabilir. Kaptanı Kid ile sahip oldukları derin bağları sayesinde kurtuldu bu beladan şükürler olsun.
Kid bir buse kondurmuş diyorlar.

Ace diyince aklıma geldi acaba Yamato, Shankslar Wanoya geldiğinde Shanksın tayfadan birileriyle savaşmış mıdır? Sonuçta Ace muhabbetine o da MFye gitmek istemiştir ve Shanks engellediği için babasının yanında savaşmış olablr.

Tamamdır ben cevabımı aldım :sapkali:

Senin gözünde eminim öyledir ;)

Zoro, arkadan saldırdığı adamın, önünde kendisini savunmak için tuttuğu silahı kesiyor çok ilginç gerçekten. Hem adama arkadan saldıracaksın hem adamın önünde savunma yaptığı silahı keseceksin herhalde silahı da ayıp olmasın diye kesiyor. Biraz ciddi bir tartışma gücü çıkarın karşımıza ya bu nedir arkada.

Artı bak adam silahı da kesiyor demek ki saldırının gücü hafiften düşmüş :ehe: Biraz daha başarılı şeylerle gel lütfen xD
Birader arkasından dediğimizi anlayın işte. Herif Drake il uğraşıyorken biri özel saldırısını hazırlıyor. Bildiğin herkes Zoro özel saldırısını hazırlasın diye sanki Apoo'yu oyalıyormuş gibi oldu. Sanki biju dama saldırısı için güç topluyormuş gibi de hrggg hmmm ahhhh diye ses efektleri verilmiş. Baya baya abanmış anlayacağın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 120)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık