Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu kimseyi yenemeyip GAZA başvuran Jack mi? Tokata hazırlan Jack.
Erkek gibi teke tek gelen yok ki kardeşim, bir ülkeyi basar cümbür cemaat bütün ülkeyle savaşır döner basiretsiz Doflamingoyu kurtarmak için, içinde bir Müstafi Filo amirali, bir Amiral ve bir de vivre cardlara göre denizcilerin efsanevi üçlüsünden biri olan O-Tsuruyla savaşır, öyle hile hurdayla adamı yenip kötülemek yakışmaz.
Tokatlanan Jack dediğiniz bu adam bütün bu handikaplara rağmen duruşundan taviz vermemiş bir KRALDIR.

Jacki tokatlamayan mı kaldı. Çomarlık leveli Ace ile denk bir karakter. Tamam Luffyde cesur oğlanda hazır değilsin falan denilince evet dur bi bu kadarda değilim diyebiliyor.
Jack'i tokatlayanları yazsana..

Benim hakim yetersiz cumlesi sanji ve luffy arasimda komedi unsurudur. Luffy de katakuriyi yemek yerken donut kokusuna gore bulmus, elemanlar da haki mi la bu demisti. Oda alttan veriyor sanjinin kenbunshoku daha iyi diye dusunenler olabilir ama ben sanmiyorum.

Marco'nun iyileştirme gücü çok yüksek çıkabilir kendinizi şimdiden hazırlayın xD

Marco'nun olayından önce Apo kalkmışsa tabi ona bir şey diyemem, ama Apo ortada yok sonra Marco alevleri veriyor ve çıkıyorsa yani bir zahmet olayı anlayıverin :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık