Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998: Antik Zoanlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet. Ergenliğinin zirvesini yaşamış anlaşılan.

Queenin Marcoya tepkisi acaba daha önce de Marco bir işe engel mi oldu gibi bir soru işareti bıraktı kafamda. Bakalm görürüz.
Anca heykelini kırabilir Ace zaten. :hhh:
Şimdi anladım Babalık niye Wano'ya gelmiyor. Ace babacım merak etme Wano'da olan Kaido'yu ben indirdim demiştir. WB de Oden şimdi rahatlamıştır diyerek merakı giderilmiştir. Missler gibi.

Sasaki ve Who'nun ödüller açıklansaydı daha iyi olabilirdi. Bölüm eh işte. Şu kesin ki Marco ve Zoro King'le karşılaşacak. Merak ettiğimiz şey tabi ki aynı. Zoro King'le mi dövüşecek yoksa çatıya mı çıkacak? Diğer yandan Marco'nun çatıya çıkıp Kın'ları kısmen de olsa iyileştirmesi de mümkün. Zoro yukarıdakilerin harap olduğunu hissederse kendisi mi yukari çıkmak ister Marco'yu mu yönlendirir? Zoro King'le dövüşürse 5. Katı kapatacaklar demektir.

Sasaki ve Who'nun ödüller açıklansaydı daha iyi olabilirdi. Bölüm eh işte. Şu kesin ki Marco ve Zoro King'le karşılaşacak. Merak ettiğimiz şey tabi ki aynı. Zoro King'le mi dövüşecek yoksa çatıya mı çıkacak? Diğer yandan Marco'nun çatıya çıkıp Kın'ları kısmen de olsa iyileştirmesi de mümkün. Zoro yukarıdakilerin harap olduğunu hissederse kendisi mi yukari çıkmak ister Marco'yu mu yönlendirir? Zoro King'le dövüşürse 5. Katı kapatacaklar demektir.
Sana kesin bir söyliyeyim Kral.

1000. bölümde Zoro ve Luffy, Kaido'ya karşı çizilecek.

Üye silindi 1004

Şimdi anladım Babalık niye Wano'ya gelmiyor. Ace babacım merak etme Wano'da olan Kaido'yu ben indirdim demiştir. WB de Oden şimdi rahatlamıştır diyerek merakı giderilmiştir. Missler gibi.
Ace ortamlarda "Kaido'yu Wano'ya gömdüm" demiş. Babalık gurur duymuş oğluyla kim takar o saatten sonra Oden'i zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık