Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro nun Apoo ya tek atması bence gayet normal.Apoo benim için "güçsüz" herifin teki.Zoro Senpai de eccuk sinirliydi.Tabii Zoro nun sinirlenip tek atması güzel oldu ama bu kadar büyütülecek bir şey değildi.

:(

Chopper için Black Maria'yı bıçaklarım çok net.

Kid'e kıyamıyorum ya Law'ın gerisinde kaldı Zoro'nun gerisinde kaldı. Zoro, Kaido'yu kesince "ehe benim de metallerim var" diyecek herhalde.
Supernovalar 2 yıl eğitim esnasında Luffy ortaya çıkana kadar korkulan adamlardı az buçuk. 2 sene sonra Luffy'nin olduğu her yerde figüran gibiler. Bu da değişmez. En fazla Luffy+Zoro'nun adamları olur bunlar. Felaket harcandı bu adamlar. O yüzden Urogue'nun da Bonny'nin de gölgelerde kalacağını hissediyorum.

Adam o vuruş sonrası 10 sayı gözükmüyor ki dediğim gibi kid, apoo biriyle vs atıyorken değil, boş boş duruyorken vurdu.
Orda da başkası Apoo'nun dikkatini dağıtıyordu. Kid'i vurmadan hemen önce farketti Apoo. Ve adam yere düşmedi. Yüz yüze sen çöpsün diyor. Ki Zoro tek kılıçla vuruyor. Kid 1 ton demirle. Kid ile Zoro ayrı kulvarların adamları artık.

Supernovalar 2 yıl eğitim esnasında Luffy ortaya çıkana kadar korkulan adamlardı az buçuk. 2 sene sonra Luffy'nin olduğu her yerde figüran gibiler. Bu da değişmez. En fazla Luffy+Zoro'nun adamları olur bunlar. Felaket harcandı bu adamlar. O yüzden Urogue'nun da Bonny'nin de gölgelerde kalacağını hissediyorum.
o kadar katılıyorum ki. ilk tanıtıldıklarında demiştim ki evet, bu çağın adamları bunlar bunlar olur. şimdi neredeyse hepsi wano’da yan karakter muamelesi görüyor. hadi drake’i saymayayım, kidd ve law bile luffy’e çok yakın seviyede olması gerekirken iyice geri atılıyorlar. insan üzülüyor böyle harcanmalarına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık