Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuan KF'de fan seçimi yapsak Kid'i barajı göremez. Zoro fanları tek başına iktidara yürür bilmedim en kötü ikinci olurlar. Üstelik Kid vurduktan sonra adam ayakta. Apoo kurtuluş reçetesi olan ilacı bırakıyor. Büyük farklar var yani.
Aynen killerin zoroyu kesmesi gibi bişey oldu yani dikkatsizlik. Ha killeri sonra tekledi o ayrı helal :D

Kid meczup gibi bir şey gariban. Elinde metallerle koşturuyor Kaido'yu öldüreceğim diye... Kaido sabah kahvaltısında mısır gevreği diye yer o metalleri.
Bir de Kaido metallere de hükmediyormuş. Kid o kadar metali getirdiğine pişman oluyormuş. "Agam pişmanım. Ben ettim sen etme diyormuş." Ama bu süpernovayı da biraz şişirecek Apoo gibi. Daha şişmedi. O yüzden birkaç iyi iş bekliyorum kendisinden.

Üye silindi 1004

Black Maria için Chopper'ı Noel Babanın geyiği yaparım.
:(

Sokaktan alırım iki tane daha:d kediden çok ne var yaw...... Çöppar ölürse bir daha azla Zoro boklamam mesela. Hiç Black Maria kısmına girmeden.
Chopper için Black Maria'yı bıçaklarım çok net.

Bir de Kaido metallere de hükmediyormuş. Kid o kadar metali getirdiğine pişman oluyormuş. "Agam pişmanım. Ben ettim sen etme diyormuş." Ama bu süpernovayı da biraz şişirecek Apoo gibi. Daha şişmedi. O yüzden birkaç iyi iş bekliyorum kendisinden.
Kid'e kıyamıyorum ya Law'ın gerisinde kaldı Zoro'nun gerisinde kaldı. Zoro, Kaido'yu kesince "ehe benim de metallerim var" diyecek herhalde.

Şuan KF'de fan seçimi yapsak Kid'i barajı göremez. Zoro fanları tek başına iktidara yürür bilmedim en kötü ikinci olurlar. Üstelik Kid vurduktan sonra adam ayakta. Apoo kurtuluş reçetesi olan ilacı bırakıyor. Büyük farklar var yani.
Adam o vuruş sonrası 10 sayı gözükmüyor ki dediğim gibi kid, apoo biriyle vs atıyorken değil, boş boş duruyorken vurdu.

Kid değişik bir adam ya,başına neler neler geldi hala pes etmiyor.Acaba zeka problemleri mi var ? Yoksa düşe kalka güçleniyor mu ? Anlayamadım,yine de beklentim var ondan,diğer novalara kıyasla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık