Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başkası sayesinde açık buluyor da vuruyor o vuruşu.Normalde o kadar kolay değil.Kulaklarını tıkamakla uğraşıyor adam zaten.
Onun dışında böyle vurmasına rağmen görüldüğü gibi kafa kafaya kavgaya tutuşacak kadar dinç Apoo.Yani etkili olmuş ama bir 3 - 4 tane daha yer gibi duruyor Apoo.Doğrudan olmasına rağmen.Ben daha bitirici şeyler beklerdim güç farkı varsa.Bilemiyorum.Law - Hawkins gibi ezici bir üstünlük hissiyatı alamadım daha doğrusu.
Başkası sayesinde vurduğu doğru ama Apoo'nun çizdiği saldırıyı alıyor sırıtıp çöpsün diyor. Apoo'nun patlatan atağı dışında etki edecek bir saldırısı var mı emin değilim. Meyvesi de inanılmaz kolay iptal oluyır. Kulaklarını metalden kulaklık yapıp kapatabilir. Zaten Luffy, Law, Kid sahneye çıktığında Luffy G4 formunda Kid'de Punk Rotten isimli bir foruma geçiyor. Yani başka güçleride var göründüğü kadarıyla Apoo'nun 3,4 tane tanklayabilme ihtimali olabilir tam emin değilim.

İyi o zaman şimdi görebilirsin.
Göz sağlığım için açmıyorum. Ek olarak bebe ruhi tiplere karşı allllerjim var.

Queen 2 tane darbe yedikten sonra yerde tatlı sayıklarken,Bege hafızası gidik olmayan Linlin'den 5 tane yumruk yiyip bilincini bile kaybetmedi yahu.Pica yavaş geçsin kendisini.Haddi değil çünkü.
Bege ile Queen'i kıyaslamanın vermiş olduğu saçma tablo bir yana bir karakterin direkt olarak asli bedenine hasar alırken diğer karakterin dolaylı olarak hasar alıyor oluşunu görmezden gelmek de adil olmuyor. Ek olarak Queen bilincini kaybetmedi. Bildiğin Davy Back dövüşündeki Zoro-Sanji ikilisi gibi yere yatmış konuşuyor adam. Zaten troll bir tip. Tam kendisinden beklenecek bir davranış. Ayrıca tekrar ediyorum. Queen'in Bm'nin kafasına düştüğü sahne, Bm'nin Queen'i fırlattığı sahneye göre daha ağır kaçar. Buna rağmen olayı bu şekilde değerlendirmek yanlı bir bakış açısı olmaktan öteye geçmez. Senin dediğin, Zoro Tb'de Luffy'nin acılarını aldığında bayılmadı neden Killer olayında bayıldı demek gibi bir şey. Queen daha sağlam bir darbede ıhhh dememiş Bm fırlatınca neden bayılsın ? Olay gayet açık. Ek olarak Pica'nın şehri çarşaf gibi dalgalandıran yumruğu>Bm'nin Bege'ye attığı yumruklar. Yav biri yonkou biri Pica, ne alakası var deme lütfen. Zira iki yumruğun bıraktığı etki ortada. Birbirimizi yemeyelim. Bu sebeple Bege'nin ne Pica'yı yenecek bir saldırı gücü ne de Pica'nın saldırı gücüne karşı koyacak bir savunması var. Pica ezerrrrrrr.

Göz sağlığım için açmıyorum. Ek olarak bebe ruhi tiplere karşı allllerjim var.

Bege ile Queen'i kıyaslamanın vermiş olduğu saçma tablo bir yana bir karakterin direkt olarak asli bedenine hasar alırken diğer karakterin dolaylı olarak hasar alıyor oluşunu görmezden gelmek de adil olmuyor. Ek olarak Queen bilincini kaybetmedi. Bildiğin Davy Back dövüşündeki Zoro-Sanji ikilisi gibi yere yatmış konuşuyor adam. Zaten troll bir tip. Tam kendisinden beklenecek bir davranış. Ayrıca tekrar ediyorum. Queen'in Bm'nin kafasına düştüğü sahne, Bm'nin Queen'i fırlattığı sahneye göre daha ağır kaçar. Buna rağmen olayı bu şekilde değerlendirmek yanlı bir bakış açısı olmaktan öteye geçmez. Senin dediğin Zoro Tb'de Luffy'nin acılarını aldığında bayılmayı neden Killer olayında bayıldı demek gibi bir şey. Queen daha sağlam bir darbede ıhhh dememiş Bm fırlatınca neden bayılsın ? Olay gayet açık. Ek olarak Pica'nın şehri çarşaf gibi dalgalandıran yumruğu>Bm'nin Bege'ye attığı yumruklar. Yav biri yonkou biri Pica, ne alakası var deme lütfen. Zira iki yumruğun bıraktığı etki ortada. Birbirimizi yemeyelim. Bu sebeple Bege'nin ne Pica'yı yenecek bir saldırı gücü ne de Pica'nın saldırı gücüne karşı koyacak bir savunması var. Pica ezerrrrrrr.
Derken ? İki karakter de meyve gücüyle dayanıyor zaten o darbelere.Bu dediğinin bir mantığı yok.Queen saf bedeniyle tanklamıyor o darbeleri.Antik zoan meyvesi sayesinde tanklıyor.Geriye kalan konulara da girmiyorum.50 kere konuşulan şey.Dof'un çapı neyki adamının çapı ney olsun.Bence de birbirmizi yemeyelim.Üst seviye veteranların çoğu yer Pica'yı.Bırak yc4ü falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık