Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyve kıyası karakterden bağımsız yapılmalı. Lastik harbiden hakisiz çöp bir meyve. Ekleme olmadan meyveyle maksimum alınabilecek kişi Enies Lobby Lucciydi. Law, BM, Doff, Fuji, Perona, Sugar, Moria, Hancock gibi isimlerin meyvelerinin yanında lastik hiçbir şey.
Bu seri hakiyle baslamadı lastik meyvesi gücü hızı ve dayanıklılıgı katlamaya yarayan bir meyve

Mihawk da en son dünyanın en güçlü adamına yürüyordu sonu Jozu oldu, Zoro'nun kaderi benzemese
Oda korkutmuyor değil. :( Yinede Luffy ile ortak denilen, kaptan olduğu için Zoro'dan üstün denilen eleman Red Pone ararken Zoro, Kaido'yu keseceğini söyledi. O açıdan iyi oldu. xd

Yalnız Kaido'yu keseceğim dedikten sonra salak salak işlere sokarsa sonradan neden Kimetsu gibi seriler beni geçiyor diye ağlamasın. Şansına Chainsaw'ın mangası bitecek, animesi olduğu zaman olsa bir Kimetsu etkisi yaratırdı.

Oda korkutmuyor değil. :( Yinede Luffy ile ortak denilen, kaptan olduğu için Zoro'dan üstün denilen eleman Red Pone ararken Zoro, Kaido'yu keseceğini söyledi. O açıdan iyi oldu. xd

Yalnız Kaido'yu keseceğim dedikten sonra salak salak işlere sokarsa sonradan neden Kimetsu gibi seriler beni geçiyor diye ağlamasın. Şansına Chainsaw'ın mangası bitecek, animesi olduğu zaman olsa bir Kimetsu etkisi yaratırdı.
O çapulsuzun en başarılı baş kaldırısı önüne koyulan ekmeği reddetmek, fazla bile bekliyor millet.

Chainsawman güzel bir animeyle batıyı yakar geçirir zaten, ben bu kadar süre zamanda hegemonlaşan bir manga görmemiştim daha önce batıda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık