Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herhalde Oda 2 yıl öncesi Sanjiyi hep kilit rollerde kullanmasıyla hata yaptığını sandı. Dedi ki bu adam aşçı, duygusal bir sapık ben neden bunu taktiksel yaptım diye hayıflanıyordur. Bu yüzden karakterine uygun bir hikaye değişimine gitti Oda. Sanji yi ne kadar sevsem de ondan artık bir şey bekleyemiyorum çünkü eskiden yüksek konumda kadın karakterler az olduğundan dolayı handikapı pek göze batmıyordu. Şimdi ise güçlü kadın karakterler de savaşın içinde ve Sanji bu kadın karakterlerin bir avı konumunda. Sanji yi kurtaracak tek şey bir kadından başkasını gözü görmemesi olacaktır. Bu da sapık Sanji için zor bir ihtimal.

Ama bu onun savaşı değil. Daha yardımcı bir rol üstlenecek. Eğer dövüşürse ben odanın pek düzgün göstereceğinden bile emin değilim
Hep derim. Marco bu arcın Law'ı. Kendini gösteren güçlü ittifak modeli. Bu arc King'i yenip büyük destek sağlayacak ardından Teach karşısında asıl işi Luffy-Zoro filan yapacak. İyileştirme işin kreması. Marco olmasa bizimkiler yenemez karşı tarafı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık