Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zoro’m farkını net bir şekilde ortaya koymuş yine... apoo’yu tek darbede aldı ve peşine chopper sahnesi de çok iyiydi, zaten choppper’ın bu konuda bir şeyler yapacağını en baştan tahmin etmiştim çünkü doktorluğunun ön plana çıkmasını seviyorum. çok güzel bölümdü ya zoro’nun queen’e oyun oynamaya değil kaiodu’yu kesmeye geldim deyişi falan inanılmaz heyecan doldum ?

Çok iyi bölüm. Keşke Sanji'yi bu bölümde hiç göstermeseydi zevkimize limon sıktı.. Neyse bundan sonraki bölümlerde de tempo düşmesin bari.

Brook'un güzelim rakibi gitti ya la ona üzüldüm : (

Ama fanları onun bu karanlık yüzünü görmezden geliyor nedense, Zoronun Apooya yaptığını Sanji yapsaydı şimdi demedikleri kalmamıştı.
Battal bey, Zoro adisi iki üç havalı sözler söyledi diye. Müritleri, Zoro'yu göklere çıkardılar. 2v1 attıklarına biliyor olmalarına rağmen. İşte Zoro fanlarının gerçek yüzü! Bu fanlar için güzel atasözü vardır: "Şeyh uçmaz, müritleri uçurur" gösterelim günlerini :mincika:

Bu bölümde bile chopper düşmanlığı naaptı bu çocuk size? Bandaj sarıp tedavi ediyor... Maskot olan sevimli bir doktor işte... üzmeyin minik rakunu:ühü:

Wano için hala monster point bekliyorum bu arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık