Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam işte Durumdan kurtulmak için de olsa ihtiyaç duyuyor işte yoksa ben de biliyorum Luffy'nin 1v1 de onlara g4 açmayacağını.. yav konuşturma beni işte Luffy meyvesiz Zoro'yu keser diyen adamım ben :D Apoo'nun meyvw iptali aşırı kolay yoksa Saldırıcı gücü kurtarırdı Fiziksel zayıflığını.. Hawkinste Law'a Low diff yiyor.. Ben Novaları çok önemli karakterler olarak görüyorum. ama hepsi değil özellikle İmparator paspasçısı olan çöpler bu misyon ve vizyonla... seride pek ilerleyemez yoksa Drake, Urouge,Zoro, Law, Kid, Bonney gibi karakterler hem önemli hem de elit kokutan gücünde veya yakın karakterler (Bonney hariç) onunda güç yönüyle ön plana çıkmasada önemli bir çar olduğu belli
Reis Apoo fiziksel olarak da zayıf bir adam değil ama işte gösterilene göre.Hibrit Drake ile kapışıyor adam.Hızı falan da fena değil.Ulti Usopp'a yaptığı gibi yapamaz yani.Serideki konum ve feat olarak Apoo bu tiplere kaybetmez net diyorum bak.Law zaten Hawkins'a belki de novalar arasındaki en ters adam.Ki aynı zamanda Vergo'ya tek atan birisi.Apoo ben Novalar arasında ilk 5 e girer demiyorum ki giremez zaten.

Ödü koptuğunu nereden biliyorsun? Adam hala sırıtıyor.
Dostlar pazarda görsün hesabı.Rosa'da Fuji bana neden yırdım itmidin ühü diyen tip Dof.

İnternetim acaip ağırlaştı :( Gifi yükleyemiyorum

Magellan=Amiral
Magellan amiral ise Luffy şu an Roger seviyesi falandır.

Sanji kısmına aslında olumlu bakmak lazım, zira dayak yiyor, yani gücü kısılıyor. Kimi yenecekse o şekilde yenecek. Bu da onu değerlendirirken +1 koymamızı sağlayacak.

Zoro da iyi gidiyor. Lakin Kaido, yanına varmak için can atılacak birisi değil. Düşen koldan bunu anlaması gerekirdi. Ayaklarının biraz yere basması lazım.

Üye silindi 1004

Benim gözümde Zoro, Kid’den çok çok daha güçlü şu an. Özellikle de temel fiziksel güç, dayanıklılık ve hızlı olarak.

Kral Hakisi var Kid’in eyvallah ama, meyveden başka bir cacığı yokmuş gibi davranıyor.

Tamam da neye dayanarak uçan altılının hepsi apoclyu halleder diyorsun .Benim de supernvoa güc sıram Luffy,Kid,Zoro,Law
Konuyu saptırmışsın
Benim tek ele aldığım şey şu Drake Nova olmuş Apoo ve Hawkins olamamış. Buna göre yorumladım. Yoksa Kaido'da ki 3 Nova da Uçan altılı olamasa böyle bir yorumlamaya gitmem. Sonra katıldığı için Rütbe vermemişler derim. Ama Drake gördüğümüz kadarıyla Komutan olmada gözü olan bir adam da değil. yani gücü ile o konuma layık görülmüş.

Benim gözümde Zoro, Kid’den çok çok daha güçlü şu an. Özellikle de temel fiziksel güç, dayanıklılık ve hızlı olarak.

Kral Hakisi var Kid’in eyvallah ama, meyveden başka bir cacığı yokmuş gibi davranıyor.
Ne kadar örnek olabilir bilemem ama Udon madeninde Luffy ile kaya taşıma yarışına girdi tek elle

Benim tek ele aldığım şey şu Drake Nova olmuş Apoo ve Hawkins olamamış. Buna göre yorumladım. Yoksa Kaido'da ki 3 Nova da Uçan altılı olamasa böyle bir yorumlamaya gitmem. Sonra katıldığı için Rütbe vermemişler derim. Ama Drake gördüğümüz kadarıyla Komutan olmada gözü olan bir adam da değil. yani gücü ile o konuma layık görülmüş.
Drake Denizci Ajanı... Nw'ye daha ilk girdiğinde Kaido'nun adasına saldırıyordu. Ajan olarak Tobi Roppa'da kalması onun için yeterli olabilir. Komutan olmak için çabalamasına gerek yok. Yani gücüyle o konuma layık görüldüğü belli değil, çaba göstermiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık