Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim ne derse desin en iyi oduller 1320, 1330, 2500 olur. Jinbe de 1 civari olursa tamam. Digerlerini salla zaten ama franky de buyuk artis alabilir sasaki ile kaldi.

Üye silindi 5781

Kim ne derse desin en iyi oduller 1320, 1330, 2500 olur. Jinbe de 1 civari olursa tamam. Digerlerini salla zaten ama franky de buyuk artis alabilir sasaki ile kaldi.
Franky ödül olarak tayfadaki en underrated karakter.Usopp'tan az olması çok rahatsız edici ama bir yandan da değil.Çünkü Eiichiro Oda ciddi anlamda çok seviyor Usopp'u.Ben de seviyorum şahsen.
Oda , Usopp'a bol keseden veriyor her şeyi.Haki dahil ödül dahil her şeyden bahsediyorum ama karakterin kişiliği kendisini bozuyor işte.

Tobi roppodaki herkesin başında ödül olduğu konusunda emin değilim. Kaido 20 yıldır wanoda büyük ihtimalle kendisi ve bir avuç adamı dışında kalan kısmın dış dünyayla ilgisi yok. Güçlü oldukları halde dışarı çıkmayan olabilir aralarından.

Hadi Zoro Kaido'ya hatırı sayılır bir hasar vereceği için bunun bilgisiyle ödülü gazlandı diyelim ama Luffy'nin 2.5 ettiği yerde üç adamının 1m üstü olması çok fazla olur yani onlara bu ödülleri veren adamlar Luffy'i 2.5'de bırakmaz.

Zoro kaptanına Beckman ve Rayleigh'den daha yakın bir ödüle sahip olur seri sonu da Luffy'e atıyorum 6 verdikleri yerde Zoro 4'ü görmez yani.
Luffy 5.5-6 civarı olsa, Zoro da 3.5-4 olmalı bence. Neyse ben Wano sonrası notumu vereceğim zaten. Bakalım seri tamamen Solo Leveling'e mi dönecek yoksa ilk zamanları gibi mi olacak...
Sabo'nun ödülü 602 milyon olduğu için Zoro'nun da 700-800 civarinda olması beni rahatsız etmez.
Valla Sabo falan umurumda değil. Kaldı ki, son baskından sonra ödülünün öyle kalması pek mümkün gözükmüyor.

Luffy eğer ödül olarak Roger'ı geçecekse, bu arkın sonunda 4'e yaklaşması gerekiyor. Zaten şu andaki ödülü 1,5 milyon. Ödülünün Artış hızına bakılırsa, BM'yi indirmeden 3 katı ödüle sahip olan Luffy Kaido'yu indirdikten sonra en az 3 milyon olmalı. 3-4 arası bir şey bekliyorum, Zoro da 2'ye yaklaşır ya da 2 olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık