Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun alevleriyle adayı kaldırması bana çok zorlama geldi. Shikinin belki Fujitoranın yapsa şaşırmayacağım olayı Kaidonun form değiştirmeden hatta kılını kıpırdatmadan yapması bana bu gücün hikaye gereği olduğunu düşündürttü. Bigmom arcında Luffy nasıl düğün pastasını sabote ettiyse, bu arc'ın düğün pastası da bence bu ada. Kaido adayı başkentin üzerine bıraktığında Çiçek başkenti yıkılmış orada yaşayanlar ölmüş olacak. Oden gibi bir şahsiyet bu olmasın diye yıllarca maskaralık yaptı. Bu durum gerçekleşirse bu saatten sonra Kaido indirilse de birşey ifade etmiyor arc sonunda wanonun özgürlüğüne kavuşması, Momonosukenin şogun olması, adanın dünyaya açılması gibi durumlar var.
Teorim bu ada Luffy'nin Kiodu üzerinde ryou denemesiyle ya da bizim taraftan Luffy seviyesinde olan bir kişinin yardımıyla Mistik zoanlı Marco ve alevleri bu işe uygun bence, adayı denize kazasız belasız inderecekler. indirdikleri yer ise Wanonun dış dünyaya kapalı olmasına neden olan aşılamaz dalgaların ve adadaki ani iklim değişikliklerinin sebebinin merkezi olan yer. Burası Luffy ve BigMomun şelaleyi çıktıktan sonra kapıldıkları girdap. Girdabın yarattığı sifon etkisi sebebiyle adanın kapalı olduğunu düşünüyorum Oda Onigashimayı buranın üzerine tıparsa:) wano açılmış olur ve son perdeye girmiş oluruz. Wanoya girişte engel kalmadığı için artık Denizciler mi gelir , Devrimciler mi gelir kim gelirse gelsin bu nereden çıktı durumu olmaz. Bende alevlerimle biraz ? ? ? uçmuş olabilirim kusura bakmayın:)
@Smoker sence bu durumun olabilitesi nedir cevaplarsan sevinirim.
Kaido alevleriyle adayı kaldırmıyor. Ejderha formunda ortaya çıkan bulutlar ile kaldırıyor. Bir de zorlanma demeyelim ama kendisine biraz ağır bir yük bindiği nefes-alışverişinden anlaşılıyor.Yüz ifadesi de öyle bir anlam veriyor.

Bunu açıklayan kızı Yamato:

Kaido'nun alevleriyle adayı kaldırması bana çok zorlama geldi. Shikinin belki Fujitoranın yapsa şaşırmayacağım olayı Kaidonun form değiştirmeden hatta kılını kıpırdatmadan yapması bana bu gücün hikaye gereği olduğunu düşündürttü. Bigmom arcında Luffy nasıl düğün pastasını sabote ettiyse, bu arc'ın düğün pastası da bence bu ada. Kaido adayı başkentin üzerine bıraktığında Çiçek başkenti yıkılmış orada yaşayanlar ölmüş olacak. Oden gibi bir şahsiyet bu olmasın diye yıllarca maskaralık yaptı. Bu durum gerçekleşirse bu saatten sonra Kaido indirilse de birşey ifade etmiyor arc sonunda wanonun özgürlüğüne kavuşması, Momonosukenin şogun olması, adanın dünyaya açılması gibi durumlar var.
Teorim bu ada Luffy'nin Kiodu üzerinde ryou denemesiyle ya da bizim taraftan Luffy seviyesinde olan bir kişinin yardımıyla Mistik zoanlı Marco ve alevleri bu işe uygun bence, adayı denize kazasız belasız inderecekler. indirdikleri yer ise Wanonun dış dünyaya kapalı olmasına neden olan aşılamaz dalgaların ve adadaki ani iklim değişikliklerinin sebebinin merkezi olan yer. Burası Luffy ve BigMomun şelaleyi çıktıktan sonra kapıldıkları girdap. Girdabın yarattığı sifon etkisi sebebiyle adanın kapalı olduğunu düşünüyorum Oda Onigashimayı buranın üzerine tıparsa:) wano açılmış olur ve son perdeye girmiş oluruz. Wanoya girişte engel kalmadığı için artık Denizciler mi gelir , Devrimciler mi gelir kim gelirse gelsin bu nereden çıktı durumu olmaz. Bende alevlerimle biraz ? ? ? uçmuş olabilirim kusura bakmayın:)
@Smoker sence bu durumun olabilitesi nedir cevaplarsan sevinirim.
size 10-15 bölüm sonrasısnın sposu nu vereyim.... ada yı uçuracak diger karekter MOMO CHAN... oda bulut oluşturuyor ve uçmasına yaroyor.... yazın bir kenara....

998 De bigmom kadionun yanına varır bakar kaido yorulmuş fırsat bu fırsat verir coşkuyu. Marcoya harcamadığı ruh emmeyi saplar kaido ya asdadas xD

Üye silindi 5781

Fuji burada olsaydi bu ise bir el atardi. Aslinda bu arc için fujiyi buraya gönderse aka tadindan yenmez. Arc sonu denizcileri bekliyorum adaya.
Adada CP0 ajanları vesaire var , onlar da Orochi ile pazarlık için gelmişlerdi.Başkentteler hatta şu an.Dışarısı ile bir bağı var yani ajanların ki bunun mümkün olduğunu Drake ile Coby konuşurken görmüştük ama
Garp şu an denizcilerin çok meşgul olduğunu söylemişti.İşler hallolmadığı sürece bence denizciler gelmez.
Eğer Arc. sonu bir kaos bekliyorsak Zoro'nun ;Sanji'nin , Luffy'ye neler yaptığını öğrenmesi ile gerçekleşebilir.Zoro kesinlikle öğrenmeli hatta , güzel sahneler döner Luffy-Sanji-Zoro ana üçlüsü arasında.
Nasıl Zoro'nun Thriller Barkta yaptığı ve Sanji ile beraber saklamaya çalıştığı fedakarlık bir şekilde öğrenildi , Sanjinin yaptıkları da öğrenilmeli bir şekilde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık